Jak to dopadlo 2003-2004

2.8.2004
Je to pohoda, kantoři nepotápí, fakt v klidu... Jen doporučuju učit se ČJ průběžně, jinak to jde blbě. Já sama jsem se učila ostatní předměty (právo, Ekonomika a anglina) čtyři dny ve svaťáku. Důležitý je umět od všeho trošku a umět to v klidu prodat.. Přeju hodně štěstí
 
11.7.2004
U mě teda dobrý, ale hlavně bacha, ať neplácnete nějakou volovinu, jako třeba že Mácha umřel v koncetráku.... hodně štěstí :o)
 
9.7.2004
AHOJ všichni,gratuluju všem úspěšně odmaturovaným!!! já jsem hrozný trémař,otázky nic moc.Učila jsem se jak se dalo,mam totiž 4leté dítě.Nebylo to snadné,ale zvládla jsem to za4,3,3,1.
Po prvním zkoušení jsem se normálně osypala!Zachvíli to ale zmizelo.Trochu to pak ze mě opadlo. Byla jsem šťastná jak blecha.
Určitě to nenechávejte na svaťák, to je nesmysl!akorát v tom budete mít hrozný zmatek.Tak jsem pak s mírou a po zásluze zapařila a teď sháním práci.Všem budoucím maturantům držím palce!!Papa mějte se.
 
8.7.2004
Nevím, kdo seš, ale mám úplně ten samej názor a i výsledek nachlup :)
 
8.7.2004
Já vám povím, jáí maturovala už před měsícem, ale nebylo to vůbec tak hrozný, jak jsem čekala. Profesoři maximálně v pohodě, pomáhali, uklidnovali, a mám to za 4. Nejlepší ze třídy.
 
5.7.2004
Dobré ráno,hezké odpoledne, příjemný večer…těžko říct,kdy vám mé řádky padnou do oka:).
Musím se přiznat, že si prostřednictvím této seznamky hraji na detektiva. V květnu jsem poměrně kuriózně,ale nakonec úspěšně odmaturovala. Následně jsem skládala v Olomouci přijímací zkoušky na pedagogické fakultě-obor Učitelství ZSV a pedagogiky pro střední školy.
Bylo nás tam strašně moc, ale nakonec mě zázrakem vzali. Teď tedy hledám zoufale ale s úsměvem človíčka, který v září nastoupí na stejný obor, ať do toho „neznáma“ nevkročím sama.
Najde se někdo?
Přeji hezké prázdniny, pa Markéta
Kontakt: Sun-m@seznam.cz, tel:737198645

 
5.7.2004
A co má bejt já už taky makám, snad se nechceš pořád flákat.Myslím že máš rodičům co vracet.
 
4.7.2004
Mám maturu a už makám!!!Děs
 
1.7.2004
Tak co říct? Mám všechno za sebou maturitu i příjimačky. A skvěle. Rady pro budoucí maturanty? Snad jen to, že jazyk nebiflujte, buď umíte nebo ne. Jeden předmět se učte průbežně a zbývající dva(o těch jsem neměla ani páru) nechte na svaťák. A ikdyž vás postihne něco jako angína zvládnete to. Samozřejmě za 4 (Čj, Aj, D, ZSV).Důležité:ASPOŇ JEDNKRÁT PROJÍT VŠECHNY OTÁZKY.
Pa budu se na vás těšit na vysoké škole. :)
 
26.6.2004
Hezký den...
Vlastně tak trošku pátrám. Hledám kohokoliv, kdo se stejně jako já chystá na druhé kolo přijímacích zkoušek na Slezské univerzitě v Opavě, které se bude konat na přelomu srpna a září. Konkrétně jde o obor Sociální patologie a prevence. Pokud jsi to právě ty, ozvi se, prosím, na tuto adresu: Sun-m@seznam.cz
Nerada bych vyrazila "do neznáma" sama.
Přeji fajn prázdniny, Markéta

 
25.6.2004
Lidičkové,tak letos maturovali i moji dva karamádi,kteří tedy do slova celé ty 4 roky na našem pos..... gymplu flákali co se dá.No a jak to dopadlo?Jeden se na to raději vykašlal,hodil se marod a valí v září no a ten druhý to ma za 16...!-a už je přijatý na 3 výškách.Je to o štěstí a taky hlavně o tom,kdo má jak vycvyčenou pusinku.Pokud umíš kecat 15 minut o kravině aniž bys mrknul očkem a pustil někoho ke slovu,pak to máš v kapse.
 
21.6.2004
Gratuluji Všem co tu Maturitu mají v kapse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krásně ji oslavte a buďte prostě v pohodě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kazi ( já budu slavit ještě dlouho)íííííííííííííííííííííííííííííííííí
 
20.6.2004
!!!!Ja to mam dohromady za 5. A to proto ze mam fakt prorezanou hubu a ukecam vse a vzdy. A taky jsem mel fakt stesti na otazly!!!!
 
17.6.2004
Učte se pravidelne celej rok. Protože pokud nebudute mít štígro na otázky, tak máte poblém. Já jsem štestí neměl, ale udělal a su na 2 vejškách

 
15.6.2004
Náhodou Sámerovi se vedlo dobře.1 úlet neznamená že neumí zpívat!!!!!!!!!!Bacha na to.Aspoň něco dokázal.
 
15.6.2004
tak nám vyhodili Sámera :-))) A já už přestal doufat, že je to pěvecká soutěž...
 
15.6.2004
Pokud se hodíte týden před maturitou marod, něco málo už umíte a o svaťáku se budete pekelně šrotit s drobnými přestávkami tak to dopadne lépe než budete čekat!!Hrozně sem se bála, ale ¨10 minut před se hoďte do klidu, nebo to poserete. Já sem matu.s vyznamenánim, ale takoví co se ještě dívaly na seriály tak to odnesly se čtyřkama a nebo to dělaj v září!!!
 
14.6.2004
tak nám vyhodili Samera:-((
 
14.6.2004
Nu,a já jsem zase nevěděla kde se narodil Jiří Wolker...íííí a jaké měl dětství...ííí.Naštěstí učitelka mě nepotopila.
Do čj jsem se vůbec neučila,počítala jsem se zářím...naštěstí nemusím..mám ji za 4. jinak vše za 2.
Pá,pá Jana
 
12.6.2004
čus, maturovala jsem 19.5. a naštěstí to mám. za 12 - čeština 3, angličtina4, praktická 3, odborné předměty 2
U češtiny se mě snažil potopit předseda, vytáhla jsem si osudové číslo 25 (Bible) a pěkně jsem si to slízla.U několika otázek, které mi položil, jsem neměla absolutně páru, o co jde(neučili jsme se to), takže smůla, za3. Praktická byla 15.4. a zahrnovala ekonomiku, účetnictví,daně, obchodní dopisy v anj a čj a výpočetku(word,excel,acces). Teoretická část vyšla nejlépe, z naučených 75otázek (účetnictví, ekonomika,daně,bankovnictví,finanční investování) se poskládaly 3 otázky na 30minut. Anj - dialog s učiteli - spíš monolog. Z názvů atletických disciplín (Sport and games) jsem nevěděla nic.
Zkušenost - záleží na štěstí a na štěstí a na štěstí...Ale fakt není dobré to nechávat na svaťák.
 
9.6.2004
Tak maturita dopadla skvěle, sice jsem málem vybouchla z čestiny, ale nakonec to dopadlo dobře. Chce to vážně, projít aspoň 4x všechny otázky a pak něco víte.
 
8.6.2004
Čekal sem to horší, ale šprti ostrouhali a mi co sme se do toho pořádně dali sme zvítězili. Ale jinak dobrý a učitelé radili o stošest. Já sem dopad úspěšně: Praktic. 2, ČJ 1, NJ 3, Ekon 3, Hrp 1
 
7.6.2004
Nazdárek, učitelé sice radí, ale přesto musíte mít všeobecný přehled tak nějak o všem. Nervič pracovaly, ale v POHODĚĚĚĚĚ̡!!! :)) čj-2, eko-3, aj-2, zboží 3
 
7.6.2004
Ahojte, tak už to mám konečně za sebou! Fraška to učitě není, pokud se na to aspoň trochu neučite tak si myslím, že to neuděláte nebo možná jen tak tak! Maturita je hlavně o štěstí na otázky, já ho měla až na češtinu (4). Jinak účetnictví za 1, ekonomika za 2 a vypočetka za 1! Tak hodně štěstí! Lucka
 
7.6.2004
No,u nás to neudělal jeden spolužák (jde v září)a jedna spolužačka(ta jde v září a pak ještě.
Není to úplná flákárna,to určitě ne.
K.
 
7.6.2004
Ahojte, chci vám všem halvně říct, děcka, nebojte se toho. Nám náš třídní řekl super věta, která mě pořád uklidňovala. Pokud se studenta nepodařilo zničit doteď, maturita k tomu neslouží.A měl pravdu. Až to budete mít za sebou, uvidíte, že je to vlastně fraška.A co já? Mám za 4! Fakt buďte v pohodě. oni prostě něčím strašit musí:-) René
 
7.6.2004
Přeji Vám všem hodně štěstí u MATURY na otázky,protože o tom štěstí na otázky to je!
Já jsem maturovala teďka 4.6.04 a mám to za:
ČJ-literaturu 4
Praktická(AJ,EK,MAT.)2
Teorie(EK,Právo)2
Účto 2.
ííííííííííííííííííí
Kazi z Olomouce

Pavle z Prahy, běž se bodnout!

 
6.6.2004
No ono už po maturitě nejde psát objektivně... No když nad tím tak přemýšlím tak ale ani před maturitou ne :)
 
6.6.2004
Bleee pište sem i ti kteří to neudělali ať je mi líííííp:-)pa
 
6.6.2004
Helou lidi,maturu dá se říct za sebou nemám.mám tři dvojky a podělala jsem ekonomii..matura nejni fraška..sere mě to..Mějte se priiima.Čus.K.
 
6.6.2004
Vznikaly by snad nové objevy, vynálezy či tecnologie, kdyby lidé logicky nepřemýšleli a měli vše naučené nazpaměť?
 
6.6.2004
Přesně tak (pro 5.6.2004), souhlasím v plném rozsahu. Nejsem kdovíjaký šprt, nemám fotografickou paměť, přesto jsem odborné předměty na SPŠE nečekaně "hravě" zvládl... Nesnáším ty předměty, které se jinak, než nazpaměť(!!!!) naučit nedají ( př. literatura (tu jsem se učil, jak jdou autoři a díla chronologicky po sobě, ne podle pořadí otázek; také není od věci, učit se to v souvislostech, atd, atd...). Ale vykašlat se na školu úplně zase moc dobře nejde, tak zaberte alespoň ve čtvťáku...
 
6.6.2004
Tak ať koupí do školy kopírky nebo zafinancuje škole podlahy popř. ať koupí role toaletního papíru a má maturu. Nekecám, znám takové případy, kámoš to udělal přesně takhle, k matuře nedorazil, ale přesto ji má. Michung
 
5.6.2004
Mam problem, moja jedna znama neurobila maturitu z CJ. a z chemie.
Moze i nietko vysvetlit ako je to mozne ze z predmetov pocas 4 rokov mala 1 a 2-jky a na maturite prepadla.
mate bratia v CR nejaky zakon,v ktorom sa hovori aj o tejto teme ,alebo je to koli tomu ze jej otec je majitelom hotela.
Stalo sa to na jenej hotelovej skole.Prosim o pravdivu odpoved.
 
5.6.2004
Citace z příspěvku o pár řádků níž: "je fakt trapný, když na to někdo celý čtyři roky sere a pak ze sebe dělá chudáčka ubožáčka, že nestíhá a že proletí..."

A zde prosím můžeme shlédnout ukázkového šprta. Dokonce bych řekl, že tohle je exemplární kousek, který se vyznačuje tím, že se vše, ale naprosto VŠE, ale úplně všechno učí nazpaměť, bez logiky, celé studium jako jedna velká básnička. Tento druh poté tímto stylem většinou pokračuje i na vysoké škole, leč studium si již klade jiné cíle a tento druh se psychickou hroutí, protože si nedokáže vybrat to podstatné.
No a na druhé straně můžeme společně obdivovat lempla. Prosím nepleťte si tento druh lidí s blbcema. Většinou celou střední školu propaří, styl studia je spíše dálkový, suchopární učitelé je nemají v lásce, nemívají valné úspěchy ve škole. Všechno nechají na svaťák, pro jistotu začnou v pátek (3 dny před). Pak zažijí jedny z nejhorších dnů ve svém životě. Nervi to jsou strašné, ale znají spoustu fíglů jak se naučit z obrovského kvanta učiva ty věci, aby to pochopili a to ostatní si logicky odvodí. No a takový lempl udělá maturitu, když není blbý, docela v pohodě. A rozdíl mezi těmito dvěma druhy je poté v dalším životě obrovský, nejen na vysoké škole. Tyto dva druhy se nemají v lásce. Jeden pohrdá druhým. Šprti navíc štve, že lemplové mají stejný kus papíru po čtyřech(dosaďte číslovku) letech jako šprti, kdežto lemplové se čtyři roky bavili, pařili a žili víceméně naplno(také jak kdo)...
Přijde vysoká a někteří se opět snaží naučit všechno nazpamět. Chyba. Takhle to prostě nefunguje, takhle se žít nedá! Život je od slova žít. Škola není všechno a v životě se stejně nejvíc uplatní ti, kteří vše dokáží rychle pochopit, odvodit, obejít, vymyslet... Proto na to úplně neserte, mějte o všem přehled, ale sakra si udělejte o všem svůj vlastní názor (na to je pravda ovšem potřeba něco znát!!) Fakt mě vytáčej lidi co přijdou, v hlavě 600 stran jak básničku a řeknou: no kdybys na to tak nekašlal...
 
4.6.2004
Tak v pondeli jdu na to, hned jako druha tak mi držte palce! Něco umím,ale mam v tom už guláš! Maturuji z účetnictví, ekonomiky, vypočetky a češtiny! Takže hrůza! Zatim čau a v ponděli napiši jak jsem dopadla! Lucka S.
 
4.6.2004
ty jo.tak nejdřív gratulace k matuře a pak hlavně ta básnička-no to je bomba.super.
 
4.6.2004
máááááááááááááááááááááááááámm to už za sebou!!!!!!!!!!!!! máááááááááááááááááááááááááááááááááááááám to už za sebou ... přišlo to tak najednouuuuuuu ....

a jde se chlastat! :o)
 
3.6.2004
sory za to "ztučnění" všech podemnou...:(
 
3.6.2004
Tak, maturitu na SPŠE mám konečně za sebou s nečekaným výsledkem 2,2,1,1,1 Učil jsem se nárazově asi 14 dní před dnem M (mnou prodloužený svaťák :-)..
Prvni tyden to šlo do hlavy samo, ten druhý už byl docela o nervy. Ke všemu se přidalo nachlazení, pálení očí mě na dva dny zcela vyřadilo ( => dost blbě se pak četlo...).
Největší strach byl z matematiky a češtiny. Dnes ráno, celý roztřesený + střevní problémy, šel jsem, jako jeden z poslednich, ke zkouškám. Učitelé byli, až na jednoho, skvělí.
Chvalitebný výkon z matematiky působil jako balzám na nervy. K úspěšné matematice se přidala čeština a pak to šlo samo.(těch 15 minut uběhne rychle :..). Po absolvování poslední disciplíny následovalo nejdelší hodinové čekání v životě....
Dle mého názoru , žádná fraška to zdaleka nebyla; to mohou potvrdit i dva spolužáci, kteří , kua, sakra, doprdelefix, neuspěli z jednoho předmětu a jdou v září :-(.
Maturitní vysvědčení beru, jen jako vstupenku na VŠ, jeden papír přece nemůže vypovídat o mých znalostech.
Dálé díky za existenci tohoto serveru, dokonalého zdroje k nu(t/d)ným referátům a podkladům do té *** literatury ( je to stejně na NIC... které pako se zasadilo o to ,že je to povinné???). Vidíš Pavlíku z Pr(ahy/dele)!?něací autoři jsou mi úplně ukradení....


Pavel z Prahy!,
tlustý prase,
maturitku nedal zase,
a to proto,
že přes svaťáka
tvrdě honil,
svýho p...a ...
 
3.6.2004
Cus koncetinky, tak sem to dal za 10 a sem stastnej bo ta matika byla jako vo hubu .
 
3.6.2004
Ciao , tak už to mám za sebou je tomu už asi 3 dny, bylo to super!Vůbec jsem nečekala, že budou všichni takhle moc radit a držet mě!Ale aby nebylo vše ideální tak mě profesor z ekonomie ještě s nějakou píp profesorkou dusili na inflaci jako hovado!Ale co mám to známky jsou také pěkný ( 1 2 3 1), jde vlastně jen o to, že mám to lejstro...
Fatimka
 
2.6.2004
zajimave, z tebe mozna neco bude :)
 
2.6.2004
Tak to mám za sebou,hele lidi, fakt se toho nebojte, můžu vám říct, že jsem se u toho i docela pobavila, všechno ale záleží jenom na vás, je fakt trapný, když na to někdo celý čtyři roky sere a pak ze sebe dělá chudáčka ubožáčka, že nestíhá a že proletí... Jeho blbost, stačilo by se trochu učit během celýho roku,je to jednodušší a časově méně náročný, tak si to rozmyslete vy, kdo to máte ještě před sebou. Jinak mám 2 1 1 1 1. Papa a těm kdo si to zalsouží držím palečky :)
 
2.6.2004
K maturitě jsem šla s tím,že z jednoho předmětu prostě neodmaturuju.Nechala jsem to na poslední chvíli,na svaťák,a prostě jsem to nestíhala.První předmět byl hroznej stres,ale když jsem viděla jak je to o pohodě,tak už jsem byla opravdu v klidu.I češtinářka která byla vždycky dost hustá,se snažila jak mohla.Měla jsem pocit,že s ní sedím někde ... a jen tak si povídáme.Většina učitelu přišla i na potítko a něco napověděli(až na jednoho debila,kterej ani sám neví o co v tom učivu jde)...takže..
 
2.6.2004
1 2 1 2
 
2.6.2004
Hodně záleží na škole a na tom kdo tam učí. Neni pravda, že maturu daj každýmu, kdo měl během těch 4 let dvojky. Z 31 studentů odmaturovalo jen 14. Dost ubohý. Ale já to mám!!! René
 
2.6.2004
Naprostej souhlas s kolegou Michungem (viz níže). Matura není vůbec tak hrozná jako přijímačky na VŠ. Už jsem se o tom taky přesvědčil a co se těchto zkoušek týká, tak jsem psal dvě ze 3 a obě dopadly za h.... No, ještě jedna šance tu je... :-( Millsew
 
2.6.2004
teď s odstupem času mi přijde, že nejhorší na tý matuře bylo fakt to čekání a stres..
 
2.6.2004
Neumel jsem asi 5 otazek ze 2 predmetu a ja si je vytah.Takze jdu az za rok:-(lehky to fakt neni.Pokud nejste sprti nebo deti stesteny tak mate smulu.
 
2.6.2004
CAU LIDI!NENI TO VUBEC V POHODE,POKUD NIC NEUMITE!JA JSEM TAM SLA S TIM,ZE ODMATURUJU URCITE,NEKTERY OTAZKY JSEM UMELA DOBRE.NEKTERY SKORO VUBEC.NAKONEC JSEM MELA FAKT STESTI NA OTAZKY A MAM TO ZA 8.UCILA JSEM SE CELKOVE ASI MESIC,TAK DVE HODKY DENNE.MOC JSEM SE NEPREPINALA.HLAVNE SI TO NENECHAVEJTE NA SVATAK.JO A KDYZ MATE CELY ČTYŘI ROKY Z MATURITNICH PREDMETU DVOJKY,TAK VAM TO DAJ I KDYBYSTE SKORO NIC NEREKLY.HODNE ZALEZI NA TOM JAK JE TAM TEN CLOVEK ZAVEDENEJ.HLAVNE UCITELE NESTVETE A NESERTE NA TO!
 
1.6.2004
Serte na maturu, odmaturuje každej, kdo není totální debil, mnohem těžší je udělat přijímačky,ale největší záhul je udržet se na vysoký a taky ty zkoušky v zimním semestru jsou mnohem víc o hubu než matura. Michung

 
1.6.2004
vzkaz pro toho, kdo se ptal na HK. já se tam hlásím taky na soc. a charitativní práce. wěruška ps:ozvi se na mejla berusilinka@seznam.cz
 
1.6.2004
Hele lidi, neni tady někdo, kdo se hlasí na PdF v Hradci Králové na obor sociální a charitativní práce?
 
31.5.2004
2,1,1,1,1!!!!
 
31.5.2004
WAAAU, mam to za sebou. A na to, ze jsem tomu skoro nic nedala a trumfla i dva lidi, kteri cely dva roky excelovali. Tak jsem fakt HODNE DOBRA!!!!!!!
 
31.5.2004
ZDRAVI MVSECHNY MATURANTY JA TO MAM DNES ZA SEBOU JE TO SUPER POCIT , KURVA JA SE SEZERU JAK TO PRASE.
 
31.5.2004
no....já vám jen řeknu, že to bylo v pohodě....maturoval sem z ekonomiky, účetnictví, češtiny a němčiny...a úplně v pohodě jjedničky a dvojky....nádhera...:o) Nemějte z toho takovej strach, není to tak hrozný jak se zdá. Já si to taky ještě včera myslel...ale dá se to udělat!!! Tak hodně úspěchů všem!!! četr
 
31.5.2004
ach jo , nikdo uz sem nepisete :( vsichni uz to mate urcite zasebou. Jen ja se teprve chystam.:(((
 
31.5.2004
komu říkáš děcka ty píčo, nehraj si tu na vychovatelku z mateřský školky, myslíš, že to zní "dospělácky" nebo "stylově"??
 
31.5.2004
tak děcka,skončila jsem na pohotovosti ,antibiotika,klidový reži,maturita odklad na září, takže mě to čeká to nervování ještě jednou,mějte se a držte se bacil Jana
 
30.5.2004
Zítra maturuju...bude dlouhá noc...bez spánku...jen já a...Wolker,Seifert,Nezval...
 
30.5.2004
lidi mam jeste 4 dny.neco umim ale bojim bojim.anglinu sem ale wubec nedawal.tak snad budou prof. showiwawi.
 
30.5.2004
Já maturuju ve středu od 12, je to děsný, nejhorší ale je,že ode me všichni očekávaj pomalu samý jedničky! :( Myslím, že všechno umím na 2 - 3, uvidíme co se mnou udělaj nervičky :)Jdu se učit mluvinici a anglinu, té sem nedala téměř nic. *L*
 
30.5.2004
Hele Pavlíku, to cos napsal dneska, je nesmysl a jenom to potvrzuje to, že si tady děláš prdel; abys v sobotu někoho vyrazil od MZ, to se ti fakt muselo jenom zdát po pravděpodobně bouřlivé noci, kterou jsi prožil. Po tý hospodě jsi dnes total out... a je to vidět, pane učiteli :-((((( V.
 
30.5.2004
Ahoj lidi, za 2 dny maturuju a nervičky se docela hlásej, učila jsem se denně asi 2 hodinky, snad to okecám. Bojim se angliny není to moje parketa. Dost otázek jsem ještě ani nečetla takže mam ještě co dělat. Držte mi palce v úterý jdu na to. Mějte se.
 
30.5.2004
JAK MYSLITE ZE DOPADNE CLOVEK KTEREJ ZE TRI PREDMETU NEUMI NIC ALE OPRAVDU NIC STACIL JSEM TO DVAKRAT PROJET (MYSLIM TIM PRECIST) A TO JE VSE....MATURUJU V UTERY, tak si zkuste vsadit a cekejte az se Vam v utery ozvu a vsem vzkazuju, pokud to udela clovek jako ja tak musi uz opravdu vsichni.........................cauky lidi
 
30.5.2004
Zadam vsechny lidi, kteri by znali tohohle zakomplexovaneho masturbanta, aby ho nakopali do zadku. Dekuji
Maturuji tento tyden a citim se dost nejiste, ale snad to ze me v onen den D spadne.
 
30.5.2004
To Pavel z Prahy: Och ty chytraku. Je videt, ze te v mladi vyhodili od maturity a ty si ted lecis komplex. Jestli jses doopravdy ucitel, tak je aspon videt, jak je na tom nase skolstvi uboze. Ucitele jsou jen banda ubozaku, protoze kdo s titulem muze jit delat za v prumeru 14000 mesicne. Petr
 
29.5.2004
Strasne jsem se tesila, jaxem jednou napisu, ze matura je fraska. Neda se to tak vyjadrit, myslim, ze by z ni kazdej mel mit zdravej respekt, ale rohodne se z ni nestresovat. Neboli to a je to vcelku prijemny pokecani s profesorem. Je ale jasny, ze clovek musi mit i trosku toho stesi na otazku. Ale fakt neni duvod se niceho bat!!! Ančí
 
29.5.2004
Maturu mám za sebou a úspěšně,takže nádhera. Upřímně lituju ty co to ještě čeká. Petr z Kladna
 
29.5.2004
tak lidi! v pondeli mi zacina svatak!aaaa bojim!Jak dlouho se mam každej den ucit, abych v tom neměla guláš?? Lucka
 
29.5.2004
Pavle, jsi fakt trapnej!
Na profesora(jestli vůbec jsi)pěkně vyplácanej.

Příští pátek éééééééééééééé!

 
28.5.2004
Vy všichni co se vyjadřujete K Pavlovi z Prahy ste piče! Serte na něho ignorujte ho a nenechte mu šanci si honit šulinka nad vašemi vzkazy vůči jeho osobě.P.S. Maturu mám za12-pohodička
)
 
28.5.2004
myslim jako celkově :)tak cau Pavličku z Prahy:p
 
28.5.2004
mam to za pět
 
28.5.2004
Maturovala jsem 20.5. a řeknu Vám, že takový strach, jako v ten den jsem ještě v životě neměla.Bála jsem se, protože kamarádka to neudělala, maturovala den přede mnou. Nejvíc jsem se bála ekonomiky-ta je spojena s účetnictvím-a to mi vůbec nešlo,takže jsem měla vážně strach.z ekonomiky jsem si vytáhla otázku,z které právě den předtím vyletěla má kámoška-myslela jsem,že umřu:-(Ta otázka byla těžká-byly v ní samá fakta,čili těžko "obkecatelná".Ale já si řekla,že to musím nějak zvládnout a tak jsem kecala a obhajovala tu maturitu a ani nevím co jsem kecala,ale hlavní je to,že jsem to zvládla!!!Nakonec za 3.Celkově jsem maturitu udělala za 8 a jsem ráda,že už to mám za sebou.Tak pa Petulka
 
28.5.2004
Ahoj, mě to čeká v pondělí učím se sice co nejvíc to jde,ale stejně mám pocit že nic neumím.Držte mi pěsti.Moje nervy se už do kýble nevešly a vana už taky přetýká.Všem přeju aby to v pohodě zvládli.Nebojte se však mi jim to pořádně natřem.Pa
 
28.5.2004
V pondeli maturuju, no a moc jsem tomu nedala. Dneska jsem si chtela neco zopaknout a zjistitla, ze fakt nic nevim. Tak doufam, ze v pondeli mi to bude palit... Mam strach a zavidim vam vsem, ze uz to mate!!
 
28.5.2004
Tak mám čtyři dny po matuře a jsem teprv teď docela schopnej psát na klávesnici. Oslava byla mohutná, dneska se šetřím, abych byl čerstvej na mat. večírek :) Učil jsem se 24 hodin čistýho času (12 hodin dva dny non-stop) a týden předtím jsem si nadával jakej, že se ani tři dny před maturou nedokážu na nic podívat. Nakonec za 11!!! To jsem se za ty dva dny stihl naučit jen jeden a půl přemětu!!! :) No matura není fraška, obzvlášť ne na gymplu, ale udělat ji (nemyslím na dobrý známky) je fakt jednoduchý. Myslím, že abych měl jistotu, že budu mít za 16 by mě stačilo tak 12 hodin čistýho času...
 
28.5.2004
jsem už alergickej na kecy jako "čeká mě ještě XX otázek, nestíhám!" a podobně, pamatuju si, že před maturitou jsem si vždycky večer sednul k počítači a během hodiny si přečetl komplet jeden předmět. Když to takhle uděláte třeba třikrát čtyřikrát ve všech předmětech, občas si otevřete učebnici třeba během nudné cesty tramvají atd., a samozřejmě budete dávat pozor na seminářích z maturitních předmětů, které v posledním ročníku máte, můžete klidně během svaťáku pařit a mít klid
 
28.5.2004
Maam to za 8!!!ale ty parby,jeste ted nestiham.tri dny v kuse MORTAL KOMBAT
 
28.5.2004
Během roků se tomu věnuješ průběžně,tak to jde,ale teď vše...náhul.
Takže jde o tom mít na to učení čas a samozřejmě pamatováka(ke každé otázce musím něco vědět i za pomoci svých slov)věřím, že učitelé napoví.
Jdu opakovat. A zase pokračovat v otázkách co čekají na mé projití.

hodně ššttěěssttíí!

hlavně dálkově studujícím!

 
28.5.2004
ok ok ja to pochopil :)))
 
28.5.2004
Kdyz se cely 4 roky neco dela a prochazi vam to, staci si udelat par votazek, skouknout je vo svataku a ty ucitele vam to daji ikdyby ste rekli jenom dve vety! (maj taky bobky jako vy) Mam to za sebou, predchvili vizo a vecer se de PARIT!!!!!!!!!! btw: moje hodnoceni 3, 2, 2, 1, 1 :))) tak zdar g.d@email.cz
 
28.5.2004
Kdyz se cely 4 roky neco dela a prochazi vam to, staci si udelat par votazek, skouknout je vo svataku a ty ucitele vam to daji ikdyby ste rekli jenom dve vety! (maj taky bobky jako vy) Mam to za sebou, predchvili vizo a vecer se de PARIT!!!!!!!!!! btw: moje hodnoceni 3, 2, 2, 1, 1 :))) tak zdar g.d@email.cz
 
28.5.2004
já ve čtvrtek bacil Jana držme se
 
28.5.2004
Hele. bobánci, mam to za sebou už od úterka a je to takovej neurčitej pocit, spíš mě to ještě nedochází...dneska máme večírek a pak už se tu do smrti neukážu!!! Maturita neni fraška, neni to v klidu a hlevně jsem zjistila, že známkování je děsně nespravedlivý. No jdu se vyspat. Budim se každý ráno tak v pět a vyletim z postele, že vstávam dlouho, že toho ještě spoustu neumim. Držte se, to zvládnete. Papapapapa...držim palečky, pěstičky a i ty prstíčky....
 
28.5.2004
Vidíš bacile Jano, a já u toho sedím, rýmu nemám a stejně si s některýma otázkama připadám jako při teplotě 38`C.
Ještě jich mám řádku před sebou a ty co jsem již dala bokem,snad,snad nezapomenu(mám u nich body z nichž se budu pak odrážet).
Nic to nemění na tom,že ČJ je pro mě otázkou září...nestihám.
musím dát 49 otázek a dalších 25(vědět přibližně o čem jsou,ať nemám dvě pětky a maturu za rok)jenom to ne!
Příští pátek,ééééééééééééééééé

 
28.5.2004
Mám svaťák a jsem hrozně nachcípaná,polovinu otázek jsem ani neviděla,vidím to tak na září,neboť se vůbec neučím, jen tak zabývám čas,protože od přírody ležet nevydržím,z rýmy mám úplné zatmění
Já chci 3.6 udělat maturitu,na jakékoliv známky jana
 
28.5.2004
děcka,kdyby byl Pavel u maturit,tak by neměl čas ani chuť tady vypisovat
 
28.5.2004
bohuzel se to moc casto nestava ze ? Chtel jsem nejakou inteligentni radu a ne tohohle cipa (jestli vis co to znamena ty zkur.... prazaku)
 
27.5.2004
je to normalni, ze mi ubyhaji posledni dny svataku a ja se citim az na obcasne zachvaty paniky dobre ? Ucim se jen tak zlehka.
 
27.5.2004
ehm, tak sem to dal, cestina 2, odborny pisemka 1, ustni 1, fyzika 2, probiram se z deliria a schanim praci. maj se a drzim pesticky (Pajo:-))) mirasyra@email.cz
 
27.5.2004
ahoj všem..jsou to nervy ako blázen, je fajn to mít za sebou,a uteče to děsně rychle:))),Moc všem držím palce, ať to dopadne jakkoliv....HOdně sil a myslete na to,že se pak konečně vyspíte,,,nebo já neviem,ale bude to dobrý....neboooojte..
 
27.5.2004
ahoj vsichni, na uvod bych chtel rict ze strasne zavidim lidem co uz to maj za sebou, me to ceka v utery no vlastne vim co me ceka.....cekaji me 2ucitelky ze 3ktery si na me chteji docela smlsnout, jedna jak mi sama rekla neporadi ani kdyby mohla a ta druha me nema moc v lasce a NJ se nebojim........je to docela hrozny kdyz vite ze nejste typ cloveka kterej se to proste vse nauci, ve skole jsem prumer spis trojky a ctyrky,rad bych vam tady v utery napsal jak ty megery jsou zcela jiny ale pochybuju..........v utery Vam napisu jak to vse dopadlo ale uz ted si troufam napsat ze budu jeden z mala kterej tady bude psat jak neuspel......jsem uz takovej od prijimacek po blbej ridicak, ve vsem jsem propad,tim nechci rict ze jsem hloupej ale proste dulezity veci mi nejdou a ted ta MATURA........
 
27.5.2004
ptám se tě, co jsi udělala že jsi dostala kouli, to jsi na ně hrála mentálně postiženou nebo co? nikoho nezajímá, jak jsi "prej hezká", takovýhle namyšlený princezničky fakt miluju:)
 
27.5.2004
Jestli sebou zítra neseknu, tak to budu rada. Už teď mě bolí břicho, hlava, je mi nablití, tak nevím, co budu dělat zítra...M
 
27.5.2004
Hele, já fakt nejsem ksicht! Já nevim, všichni řikaj, že sem prej hrozně hezká, ale když mi to řekli, tak jsem se taky málem neovládla a málem jsem je vyfuckovala! Nevim... Každopádně moje rada stále trvá: Tvařte se příjemně, nebo vás vykopnou!
 
27.5.2004
tak to nás je více,tedy aspoň co do nestihání učiva. Já právě jdu zas a opět šrotit...ach ta paměť. Ještě že mám ještě týden.

Všem držím pěsti.

Gratuluji Ti Aifelkoe k matuře!
Vidím to s ČJ na září...ještě jsem jí neviděla...o víkendu dám pojmům a autorům svůj čas u všech 25 otázek
(aspoň něco málo ať řeknu).


 
27.5.2004
hej lidi, v pondělí maturuji a vůbec nestíhám!
 
27.5.2004
Tak maturitka na SSŠVT dopadla dobře :) ale teda nebylo to zrovna tak easy jak všichni říkají. Vyrazil cca 11 lidí ze tří tříd.
 
26.5.2004
Tak matura je konečně za mnou. Celkem to šlo, mám samý dvojky, tak jsem spokojená, ale aspoň tu jednu jedničku mi mohli dát... Profesoři byli skvělí. Může říct, že maturita je docela v poho, ale že by to byla fraška opravdu říct nemůžu. Tak se mějte a držím vám všem palce ať vám to dobře dopadne.
 
26.5.2004
Včera jsem maturovala, mám to za 5. Dostala jsem za 2 z Cestiny a to proto, ze se me zeptali na knizku z Ctenaraku, kterou jsem necetla, ale pohoda. Moje rada: snazte se byt co nejvic v pohode, den pred se uz neucte a snazte se vypadnout z domu a hlavne nestresovat, ted uz to stejne nedozenete. Ja to tak udelala a vsechno bylo naprosto OK :o)
 
26.5.2004
pět za co?? ten ksicht bych teda fakt nechtěl vidět:))
 
26.5.2004
Ahojky lidi! Něco Vám řeknu. Matura je za mnou. Mám Aj1,Bi2,ZSV1, Čj3. Ta trojka mi docela vyrazila dech. Praktická matura byla čeština naprosto na jedničku, ale z ústní mi napařili kouli. A víte proč?? Protože jsem se asi nějak blbě zatvářila na profesorku. Já vim, jsem asi už takovej ksichťák. Každopádně mě profesorka dost zklamala! Pořád samý Janičko sem, Janičko tam a při matuře byla neoblomná jak skála... Ale nemůžu říct, že by mě takhle topili i ostatní. Při ústní češtině jsem si užila svý - málem to se mnou šlehlo, když jsem jim to tam odvyprávěla a oni mi s úsměvem sdělili "Tak slečno Tesařová, máte za pět." Ale mám pro Vás radu - nešklebte se na ně, obzvlášť ne na předsedu komise, jinak poletíte a židlička a stoleček poletí za vámi! Mějte se a KEEP SMILE!!! Jana
 
26.5.2004
ahoj lidi,uspesne jsem odmaturovala,nervy sou priserne.Malem to semnou svihlo,ale jakmile sem udelala prvni predmet,nervozita opadla.Ted muzu rict,ze maturita nic neni.Admaturovala sem za 9.3,3,2,1
 
26.5.2004
Tak to vyslo, mam to za 8. (CJ-2, AJ-2, EKO-2, UCE-2) docela to slo. Ucitele trosku pomahaji, ale jsou i výjimky. Ale nebojte, pokud jste se alespon trosku ucili, mate to! Lucka
 
25.5.2004
Čuste lidi, zítra přijde moje smrt. Sice jsem se učila, ale zítra nebudu mít jen okno, ale rovnou celou vitrínu. Strašně se bojím. Už ať je to za mnou...
 
25.5.2004
Tak je to paráda, mám to za 9 a je mě strašně fajn....
 
25.5.2004
ahoj lidicky, mam to za sebou, delal jsem to v pondeli a sel jako prvni, nesmite se toho bat, i kdyz priznavam ze ja jsem mel nervy taky uplne v kyblu. Byl jsem takovej prumernej zak nekdy 2 nekdy 3 nekdy 4. a odmaturoval jsem za 3,3,1,2, fakt se nebojte
 
25.5.2004
Příjemný večer přeji!
Tak to mám za sebou. Odmaturovala jsem na tři jedničky a dvojku. Nebudu tady tvrdit, že jsem se neučila. Taky nebudu přísahat, že jsem vůbec nebyla nervózní a šlo o frašku...fraška to nebyla, ale až na místě jsem zjistila, že kromě znalostí jde především o to, jak to umíte podat, jak moc si věřítě. Než opakovat přesně naučené věty, vyplatilo se mi vkládat do všeho svůj vlastní názor a pohled na problém a zapůsobilo to určitě víc než fotografická paměť. No dobře, ty svoje názory jsem samozřejmě použila taky proto, že mi pár věcí prostě "vypadlo", ale věřte, že nikdo z profesorů nečeká, že řeknete naprosto všechno.A jazyky?Dodržte jediné pravidlo:mluvit,mluvit,mluvit..klidně i o ničem, ale ať vidí, že na to máte. Držím vám palečky, pa Markéta.
 
25.5.2004
miluji takove lidi, kteri machrujou, že si něco jen parkrát přečetli o svataku a ucili se nanejvys tak 5 hodin. A ze se ke vsemu ucili desne! Sorry, ale asi si mel stesti na otazky, protoze pochybuji, ze bys to jinak zvladnul! ja se ucila tak na 2.. mam ted svatak a mam docela co delat abych to zvladla!
 
25.5.2004
Zdravim vsechny maturujici tak tet me psal kamos ze odmaturoval uplne blbe ucil se v celku dost ale jeho nejvetsim problemem byl srach POZOR NA TO A HLAVNE JSE NESTRESUJTE.
 
25.5.2004
ahoj lidicky,,já mám za sebou praxi-dobrý ve čtvrtek jdu na ústní..no nevím.ale bojovat budu....co kdyby to vyšlo:))
 
25.5.2004
Tak to mám za sebou!!!!Je to v pohodě!Měl sem dost velkej strach,ale zvládnul sem to.Profesoři byli taky uplně v pohodě,radili když někdo neví.Žádnej stres děcka.:o)
 
25.5.2004
pohodička.Z Čj-1.Bi-2.Ang-4 a CH-4.
ted 4 metry prázdnin a v říjnu na vejšku
 
24.5.2004
jdu zítra 13.15,14.15,15.15,16.15. Čeština napřed, pak dějiny výtvarného umění, anglina a naposled technologie v malířské praxi...idealní pořadí.Svaťák jsem proležela v horečkách a s chřipkou, bylo mi blbě ale už je to dobrý. Dneska byla praktická matura- resp. její obhajoba,hájila jsem svuj plakát a super, byli nadšený. Akorát mě předseda nachytal, když se zeptal co je to kaligrafie, jsem to ale blbá dyť to vím... jinak nemám strach, spíš menší trému. NEMĚJTE strach-to je největší nepřítel,já to poznala. Když si přiznáte že se bojíte, smůla se vám nalepí na paty. Tolik blbců to udělalo, proč ne my, že?
 
24.5.2004
zdravím všechny bojující, na učení kašlete, pokud máte rámcové znalosti o všem, prostě základy a trošku přirozené inteligence, dáte to i kdybyste nechtěli. Pokud jste ambiciózní šprti, kteří si chtějí něco dokazovat a stojí o vyznamenání a tak dále, stejně si to budete dělat po svém, ale já upřímně lituju všech, kteří si již téměř půl roku učí, omezili všechny svoje zájmy i zábavu, berou různé podpůrné prášky atd a posledních čtrnáct dní strávili osmihodinovými učebními směnami. Nic z toho jsem nedělal, šest let na gymnáziu proplouvám pod hranicí průměru, mat. otázky jsem si pár týdnů před maturitou párkrát přečetl a během svaťáku se učil celkem tak pět šest hodin. V jazycích se spolehněte na vaše konverzační schopnosti, je nesmysl učit se kompletní otázku jako nějakou básničku, hodí se maximálně přečíst si faktografické pasáže, abyste věděli základní údaje tam kde jsou potřeba, zbytek okecáte i bez přípravy. Je sice fajn, že se našrotíte tisíce učebnicových frází, ale jakmile se vás zkoušející zeptají na cokoliv kolem - a oni to udělají - jste v háji a ještě víc vynikne, že ve skutečnosti jen brbláte to, co jste se naučili a mluvit moc neumíte. Dostal jsem tři jedničky a dvojku a je ze mě svobodný člověk, doporučuju:)
 
24.5.2004
Ahoj lidicky, tak ja jdu na to taky zitra ve 12, svatak byl nejhorsi tyden v mym zivote, proste se to do hlavy neda narvat.. Tak doufam, ze pri me bude stat stesticko a vytahnu si neco normalniho, protoze si myslim, ze maturita je hlavne o stesti.Cely roky muzete mit celkem dobry znamky,pak vam nesedne otazka a jste v prd... no nejak to dopadne
 
24.5.2004
Zdravim tak ta praxe byla ćelkem fraska bylo to naprosto v pohode ustni to bude jine kafe.

 
24.5.2004
řeknu vám, že pro mne je daleko horší než celá matura i se svaťákem dohromady tenhle pocit strašné PRÁZDNOTY po matuře :(( Matura byla pohodová a profesoři suproví.
 
24.5.2004
Hej...zitra v osm patnact na cestinu a pak odborne a fyzika...dneska maturovala pulka nasi tridy, zatim vsichni ok, jeden vyznamenani. tak si rikam, ze kdyz to udelali i lidi...mno proste nektery lidi:-), tak ja to musim dat taky, ale bojim se stejne, pekne to dejcha. byla tady debata jestli fraska jo, bo fraska ne, pro me urcite ne, uz kvuli tem nervum, ale na kazdy skole je to jiny, maj se a ikdyz bych to normalne nepouzil, kvuli Pajovi musim...drzim palecky, pesticky, prdelky, kosticky...(co jeste nemas rad Pajiku?:-)))maj se mirasyra@email.cz
 
24.5.2004
tady taky mutarunt
 
24.5.2004
Zdarec palec vsem,ja jdu zitra ve 12:30,13:30 a 14:30 tak doufam ze to dopadne dobre!!!
 
24.5.2004
Mam za sebou praktickou. člověk by si řekl...no jo, klavír, to máš v pohodě, žádný násilí. Ale tak v pohodě to nebylo. Docela jsem to prznila, ale určitě nemam hůř než za 4. Já vim, trochu ostuda, ale hlavně že to mam. Ale co je horší? Zítra jdu ve 12.45 tahat první z češtiny. Jsem psychicky úplně na dně. Už to fakt nezvládam. To se ještě musim naučit 5 otázek z češtiny, abych o nich aspoň něco věděla a aspoň si přečíst dva předměty, který jsem jaksi ještě nestihla. Přátelé, jestli to udělam já, tak už opravdu všichni, nekecam. Takže si držme pěstičky, palečky, prstíčky i ostatní končetiny(no.....odkdy je paleček končetina?!) a zvládnem to!!! A pak už jen kalit, kalit, kalit, mezitim nějaký ty přijímačky na VŠ a kalit.......a vo tom to je. Takže papky pap a maturitě zdar!
 
24.5.2004
Už poměrně dlouho tady sleduju výlevy Mr. Paula from Prague. Dříve jsem měl sto chutí mu sem napsat něco o deb., vol. a podobně, ale po delší době je mně jasný, že je to jenom zakomplexovanej prosťáček, kterej u matury vyhořel a tak cítí potřebu se zde vybrečet. Je mi ho skutečně líto a pakliže ho tedy budou všichni ignorovat, myslím, že se zde už dlouho z důvodu anomické sebevraždy neudrží
:-)
 
24.5.2004
my vime ze ses mental Pajo
 
23.5.2004
jdu taky zítra, umím základy tak od všeho, ale nic na 100%, hlavně se bojím, aby mi u zkoušky nedošel dech a nezastavil jsem se na slepým bodě. Mám pocit, že odmaturovat prostě musím, ať už si vytáhnu cokoliv, ale tohle čekání na smrt je hrůza, radši bych šel hned teď, než celou noc umírat strachy:)) hodně štěstí všem zítřejším kolegům, A.
 
23.5.2004
tady maturant
 
23.5.2004
PS: Pro Pavla z Prahy:
Nejsi náhodou nějaký příbuzný Seiferta, nebo tak něco? O životě nevíš nic...a s takovými nazory ani toho moc nedokážeš!!A jestli zítra odmaturuju, tak to bude výsměch hlavně Tobě (ale bohužel i všem co se učili)
Wolf
 
23.5.2004
Ach jo-zítra mám,zítra mám svůj den.Jdu na to ve 13:30.Myslim si,že mám hodně odvahy (no spíš drzosti) tam vůbec jít.Protože jsem se skoro neučil.Já jsem si řikal, že si budu trhat hlavu...No co,září je taky hezkej měsíc :-)
Wolf
 
23.5.2004
Tak to ses docela v pohode.... ja jdu na to v utery... a neumim skoro nic... az na par otazek z cestiny a pocitacu... ::takze ... :o( si bezim koupit provaz... :o(::
 
23.5.2004
myslíte, že je dobrý jít hned první den jako třetí? já jdu, mám z toho strach!Moc toho neumim,tak od každyho něco!Jdu na to 7.6. Tak mi držte palce!Lucka

 
23.5.2004
Zdravim vsechny maturujicí zitra jdu na praxi a o tyden později na ustní je to psycho jako svině ale nějak to zvladnem.As to udělám tak se sežeru jak to PRASE
 
23.5.2004
SAkra matura na SSSVT,je silena.nic neumim.jisti to SUI.pa
 
23.5.2004
ahooj všem,,taky jdu na to zítra-na praxi,,teda vynervovaná jsem dost,ale nejsem sama,tak je mi hned líp:))),tak všem držím palec,,ono to nějak dopadne,já to budu mít ve čtvrtek snad za sebou:))),mějte se a hodně klidu..
 
23.5.2004
LYDY, TAK JAK TO DE? JA DELAM VE STREDU, NYC NEUMYM :) ps: NEKDO PRVNY to ZEJTRA SCHITA :)))
 
23.5.2004
Učila jsem se 14 dní v tahu,jen z češtiny jsem se nenaučila jednu jedinou otázku a jak na potvoru si ji vytáhla.je to fraška učitelé jsou super snaží se pomoct určitě ne potopit,všem přeji hodně štěstíčka,ještě víc než jsem měla já!!!!!!pa
 
23.5.2004
učitelé se OPRAVDU u maturity nesnaží potopit!! nebojte!! Hanka
 
23.5.2004
hele není ten Pavel rapl nahodou?? nákej uchyl Hanka
 
22.5.2004
nikdo ti nedá ty masturbante, takovýhle vnitřně nejistý a ubohý chudáky znám, že ty jsi ty blbečku ještě ani u maturity nebyl?? už se těším, jak se za dva tři roky taky dostaneš na řadu, upřímně ti za celý kolektiv přeju, aby ses posral strachy, blbečku z prahy
 
22.5.2004
Jdu na to v pondeli 24.5. a mam dobrej strach z cestiny. Sme ucitelovi prvni maturanti tak doufam ze nebude moc aktivni:-)Na nemcinu sem se jeste nekoukal tu snad nejak obkecam. Strojirenskou technologii snad taky ale ve druhym odbornym predmetu umim... Tak snad to vsechno dobre dopadne a 31 hurá na chatu..........
 
22.5.2004
fakt promiň, ale prostě to není vtipný no, nesmějeme se ti. Fakt na tyhle žertíky a svoje věčný upocený metaforky v uvozovkách nikoho nesbalíš, jdi si honit ptáka domů, ať tě taťka u svýho počítače nenačape, no už běž...
 
22.5.2004
Ahoj, koukam jak vejevena du v pondeli a nektery veci neumim :c((( proste jsem je jeste nestihla. NO a jak to bude probihat ???? Doufejme ze bude hodne stesti a vy ktery jdete taky v pondeli a jeste celej kveten hodne stesti!!!
 
22.5.2004
Ahojky, maturovala jsem v úterý 18.5. 2004 a musím říct, že tak jak sem se bála a jak sem před tím brečela a měla několik bezesných nocí to už fakt zažít nechci, a nakonec?? mám to!! za 1,1,2,1, a je to v pohodě, to sem se extra dobře neučila a nepřipravovala, přeji hodně zdaru!!!!!!!!!všem držím palečky Hanka
 
22.5.2004
lidičky tak snad to všici uděláme, já na to jdu v pondělí 24.5. a jsem fakt vyklepanej, ucit se mi vubec nechce ale musim, otazky co jsem driv neumel tak ted je proste rvu do hlavy, proste musim, snad mi ucitele poradej, kdyz mi neco vypadne, ale bojim bojim. Jarda
 
22.5.2004
Hm, tak valim v Pondeli a na tri predmety ze ctyr jsem se jeste nepodival :( Takze si du vyzkouset jestli neprolezu treba aspon ze trech predmetu abych nemusel delat maturu v lednu, ale "jen" v zari. Sakra to musim byt takovej lempl???? :(((( Uz nekdy nekdo odmaturoval a umel jen jeden predmet? Kdybych nespal tak mam asi 40 hodin, to neni moc na 75 otázek, ach jo.
 
22.5.2004
Jdu na to 24. 5. 2004 :o( Praktickou uz mám za sebou, tam jsem mela docela stesti. Ale ustní se bojim! Nejvic cestiny a predsedkyne je cestinarka :o( Jestli to udelam, budu nejstastnejsi na svete. Myslete na me, ja na vsechny take myslim!! Snad to zvladneme. Dam vedet jak to dopadlo... ach jo.. bojim, bojim Lucka
 
22.5.2004
Milý Pavle z Prahy!
Ty seš ale kretén!! Tebe v mládí asi hodně trápili, viď? Trpíš komplexama, nebo co? Ale, ale, nechci ti schazovat hřebínek, ale tohle se ti jednou (ne-li víckrát) vymstí!
 
22.5.2004
MÁM TO! Je to super pocit, strašná úleva. Maturita proběhla celkem v poklidu, učitelé radili děsně moc. Mnohdy se snažili víc nežli maturanti samotní. Vážně byli skvělí! Před prvním předmětem jsem měla docela nervičky, ale na potítku to ze mě opadlo. Řekla jsem si, že to prostě udělám. A udělala! Rozhodně ale nemůžu říct tu otřepanou frázi, že je maturita fraška. Není! Ten stres a nervy o svaťáku nebyla žádná legrace. A pak - dvě holky od nás neudělaly. Takže maturita není předem jistá a rozhodně NENÍ fraška!!! Jani
 
22.5.2004
myslíte, že je dobrý jít hned první den jako třetí? já jdu, mám z toho strach!Moc toho neumim,tak od každyho něco!Jdu na to 7.6. Tak mi držte palce!Lucka
 
22.5.2004
Uf i ja uz to mam za sebou a uz nikdy nechci zazit podobny nervy. jen lituju tech sedm chudaku, kteri to neudelali a nebyly to pritom zadny lajdaci, jen nemeli stesti
 
21.5.2004
Pavla z Prahy obdivuju. Ten tady na vas zdaleka kasle, na ty vase trapny kecy o tom, co je to vlastne zac, na ty "moralizujici" zvasty kteryma nas tady vsechny krmite. Trapny jste vy, ze se tim vubec nejak zabejvate. B
 
21.5.2004
Ahoj mám to od pondělka a teď jenom oslavuju, řeknu vám to je namáhavější než matura, byla jsem vyklepaná, učitelé se mě lekli ,nespala jsem bílá jako stěna .Když jsem šla na první předmět, pak to ze mě spadlo. A mám vyzanamenání ČEŠTINA 1,PRAKTICKÁ 2 ODBORNEJ 1 ,druhej ODBORNEJ 1 ,NĚMINA 2
Věřte učitlé raděj jako sviňa. Udělali jsme to všichni až na jednoho, ale ona nechodila vůbec do školy.Jednoduché!!
 
21.5.2004
Dáme to dáme to ,pište výsledky a postřehy , po 3.6 se ozvu,pokud to přežiju Jana
 
21.5.2004
kristýnce díky za držení všech končetinek,Janě dálkově studující při práci-nejsi sama já jsem taky Jana a dálkově studuji taky při práci a a Pavlovi z Prahy- potkala jsem dost blbců a tebe ani potkat nemusím,abych věděla že blbec jsi!
 
21.5.2004
přebrept. Praktickou za 2, to sedí
Odbornou zk. za 4
 
21.5.2004
Jsem taky Pavel z Prahy (ale ne ten co sem psal předtím... :-) ). Maturoval jsem loni. Byl jsem z toho vyklepanej. Slohovku jsem napsal za plenej počet (5), neboť jsem utek od slohového útvaru. Takže mi nezbývalo, než se pořádně naučit češtinu. Celej svaťák jsem se učil jen a jen jí. Na ostatní předměty jsem ani nekouk. Přiznávám, o známky mi nikdy nešlo. Vždy mi stačila 4ka. Matiku jsem udělal za 3, praktickou zk. za 2, z češtiny jsem dostal celkově za 3 a praktickou, ta byla nejlepší... ;-) - nechal jsem si dát za 4, ačkoliv jsem mohl mít za 3. Asi se ptáte proč. Je to proto, že číslo 4 mi celý život nosý štěstí!!! Takže i Vám přeju, abyste to zvládli.

Není to lehký, ale není to ani těžký.
Profesoři, co Vás celý roky drželi pod krkem Vám budou napovídat jak jen to půjde! A ti pohodový profesoři, ti Vám nebudou chtít ublížit.

Držím palce
 
21.5.2004
Když je MATURITA pro Tebe Pavle z Prahy taková fraška, tak jdi dělat jinou práci.
Myslím si, že pokuď jsi ve skutečnosti tak ubohej jak sem píšeš, tak je Tě pro školu škoda!
A dítka budou mít klidnější průběh MATURY.
Všem držím palečky a hlavně kámošce ,která jde už teď v úterý 25.5.04.
Také to mám před sebou,ale o týden později..naštěstí,mám co dohánět.

Zdravím všechny co pracují a při tom dálkově studují!(nejsem určitě sama)
Jana
 
21.5.2004
120 otazek je skutečně zkurvené číslo
 
20.5.2004
jo a byl jsem ve skole nejhorsi, maturitu neuznavam jako vzdelani vubec. vzdelani vas neovlivni uvnitr. mam to za 9
 
20.5.2004
a nechte si ty žvasty o tom jaka to je fraška. vubec to neni pravda. teda myslet si to muzete, pokud chcete za 16 nebo to neudelat
 
20.5.2004
dal jsem to dal jsem to 2232, mohl jsem klidne mit 20
 
20.5.2004
nic proti humoru, ale tohle fakt není vtipný a prostě už mě sere přeskakovat očima řádky těchhle blitek chudáka z učňáku, co nám maturitu závidí, jdi se vysrat a nekatalyzuj nám svoje duševní sračky do diskuze. Pís
 
20.5.2004
Je fakt , že maturita není fraška-ale dobře se to říká!!!Já mám od pondělí odmaturováno-7!!!Ale myslím ,že se to dá.U nás to dali všichni a to někteří byli fakt vypatlaní.Pokud se na to nevyserete,tak to dáte!Držím pěsti!Jo a Pavle-koukej...udělal jsem to!!!!!!
 
20.5.2004
Tak já jdu na to 31.5 a už teď to pomalu neávám a šílím.. Snad to zvládnu-a nejen já, ale vy všichni!!!! určitě napíšu, jak to dopadlo.
 
20.5.2004
Co se týče Pavla z Prahy..kdyby se jím nikdo nezabejval..nechal by divnejch řečí a vypadl sám...Láká ho že vás ty kecy prudí..ráda to čtu:)je to fakt veselý:)Všem držim pěstičky,palečky,malíčky a všechny končetiny,který některým tak vaděj!.Dělám maturu v pondělí 31.5 a umim proklatě málo...Zvládnu to????....?Kdo ví...Kristýna.
 
20.5.2004
Proc tu každej říka že je matura fraška..Není!To se říká lehce,když už se vám ruce netřesou a zadek nesvírá nervozitou...pak jste nebo jsme všichni mistři!ale snižovat maturu na úroveň frašky se mi nelíbí..je to jen machrování "PO" !
 
20.5.2004
maturita byla v pohodě, profesoři o 100% milejší než jindy, až je mi skoro líto, že je po všem :)
 
20.5.2004
všichni kdo to udělali, napište sem, to Pavla z Prahy asi nejvic vytočí... ;-)
 
20.5.2004
kurvafix.....uz v úúúúúterýýý..esli to nedam ted, tag nemuzu jit na vejsku ani gdyby v září jo....doprdeledoprdeledoprdeledoprdeledoprdele
 
20.5.2004
Dneska to mám konečně za sebou. Pekelný nervy, ráno před maturou v hlavě vypatláno, modlila jsem se za čtyřky.
Ale učitelé byli a jsou u maturit skvělí...tak mám dokonce vyzn. Udělá to každej blbec, když i já....
 
20.5.2004
Maturuju v úterý. V pondelí praktická, ta je snad v pohodě a v úterý ve 12,45 hod losuju češtinu. Ještě mi chybí 9 otázek. Pak bižule, to mi chybí asi půlka a to předtim umim tak zhruba. No a na ostatní 2 předměty ještě nebyl čas. Mam strach, ale fakt mě uklidňujete vy všichni, kteří sem píšete, protože vim, že jsme na tom všichni stejně, každej z nás tam musí. (myslim na to potítko a tak...). Takže se musíme držet a zvládnem to. Zatim papapapapapa
 
20.5.2004
Můj názor na Pavla z Prahy? Jsi úplně stejnej kokot jako jeden profesor od nás z klatovskýho gymplu...Frantík Kislingr!!! Stejnej psychopat a úchyl jako jsi Ty, demente zakomplexovanej!!!


 
20.5.2004
pomocte mi jak se mam ucit? Ucim se o svataku ale nejde to do hlavy, myslite, ze kdyz si to jen prectu ze pak ze me neco vypadne?
 
20.5.2004
pavel z prahy je nejvetsi chudak!!!! znam takovy jako jsi ty! ve tride jsi pekne lizal prdel profesorum a podrazel ostatni, vsichni te nesnasej, a tak si vybijis zlost na netu! do oci bys to totiz rict nedokazal!! chudaku!!!!!
 
20.5.2004
NAZDAR PAVLE Z PRAHY HELE FAKT MAS DOBRY ZAZITKY A PRAVDIVY RADY ALE BEZ UZ SI TOHO TVYHO OCHABLYHO PTAKA HONIT NEKAM JINAM!!!!!!!!
 
20.5.2004
jojo maturita je vazne o stesti. mama 2,5,2,5,2 a to jsem se ucila o svataku jak blazen. par otazek jsem vynechala jiank jsem to umela jako basnicku a ejhle vytahla jsem si je. takze se raci kouknete na vsechno. doporucuju!
 
20.5.2004
Tak to mám za sebou! Strašně jsem se bála a nakonec to nebylo vůbec tak strašný! Po prvním předmětu z vás nervozita a strach spadne. Učitelé se většinou snažili pomáhat, i když výjimky se vždycky najdou. A jak to dopadlo? Úžasně! Celkem za 5 - čeština za 1, němčina za 1, biologie za 1 a chemie za 2! :) ale měla jsem štěstí na otázky! Maturita je vlastně hlavně o štěstí!
Verča z Brna
 
20.5.2004
A debil Pavel zase promluvil. Opravdu ho nechápu. Je to introvert, který nikdy s nikým nevychází, a tak si vylévá zlost na internetu, protože to nedokáže říct nikomu do očí. Takovéto lidi opravdu zbožňuji.
 
19.5.2004
Já mam ten stejnej pocit... a maturuju taky 25.května! :o( ....zatim neumim ani to ho***...! Takze celkem v pr****!!! Jeste mi zbejvá tak stovka otázek... Takze STESTI....at je 25.5.2004 připravený... Jinak si můžu schánět oprátku... - :o((( L.// + + M + O + J + E + + S + M + R + T + +
 
19.5.2004
Lidičky, asi už mě z toho hrábne. Maturuju v úterý a mám pocit, že nic neumim.......Stále doufám, že je to opravdu jenom pocit :-(
 
19.5.2004
Hurrrá, je to za mnou - celkem za 5 cj za 1, nj za 2,děják a společenky za 1 - a to nejsem žádná šprtka, hej lidi držím všem palečky, to dáte, žádný strach, oni strašně moc pomáhají, když jsem něco nevěděla, tak to prostě řekli...jo,až si budete losovat,chytněte dva papírkya pak jeden pusťte a nechte si ten co vám bude víc sedět - FUNGUJE to! To dáte!!!!
 
19.5.2004
Congratulation, ale stačilo to napsat jednou, ja sem dneska měl písemnou, ustni v utery. Maj se mirasyra@email.cz
 
19.5.2004
Nazdar lidi, mám to čerstvě za sebou. Ta obrovská úleva se ani nedá popsat. Měl jsem poměrně štěstí na otázky a výsledek celkově za 9 (3-ČJ,3-D,2-A,1-ZSV). Vzhledem k tomu, jak jsem se klepal ráno předtím, tak to beru jako osobní vyznamenání :)) Přeju všem tolik štěstí na otázky a shovívavé profesory při "popravě". Millsew (Brno)
 
19.5.2004
Nazdar lidi, mám to čerstvě za sebou. Ta obrovská úleva se ani nedá popsat. Měl jsem poměrně štěstí na otázky a výsledek celkově za 9 (3-ČJ,3-D,2-A,1-ZSV). Vzhledem k tomu, jak jsem se klepal ráno předtím, tak to beru jako osobní vyznamenání :)) Přeju všem tolik štěstí na otázky a shovívavé profesory při "popravě". Millsew (Brno)
 
19.5.2004
Nazdar lidi, mám to čerstvě za sebou. Ta obrovská úleva se ani nedá popsat. Měl jsem poměrně štěstí na otázky a výsledek celkově za 9 (3-ČJ,3-D,2-A,1-ZSV). Vzhledem k tomu, jak jsem se klepal ráno předtím, tak to beru jako osobní vyznamenání :)) Přeju všem tolik štěstí na otázky a shovívavé profesory při "popravě". Millsew (Brno)
 
19.5.2004
Nazdar lidi, mám to čerstvě za sebou. Ta obrovská úleva se ani nedá popsat. Měl jsem poměrně štěstí na otázky a výsledek celkově za 9 (3-ČJ,3-D,2-A,1-ZSV). Vzhledem k tomu, jak jsem se klepal ráno předtím, tak to beru jako osobní vyznamenání :)) Přeju všem tolik štěstí na otázky a shovívavé profesory při "popravě". Millsew (Brno)
 
19.5.2004
Nazdar lidi, mám to čerstvě za sebou. Ta obrovská úleva se ani nedá popsat. Měl jsem poměrně štěstí na otázky a výsledek celkově za 9 (3-ČJ,3-D,2-A,1-ZSV). Vzhledem k tomu, jak jsem se klepal ráno předtím, tak to beru jako osobní vyznamenání :)) Přeju všem tolik štěstí na otázky a shovívavé profesory při "popravě". Millsew (Brno)
 
19.5.2004
Dopadlo to dobre:) 3,3,2,2 Nic svetobornyho ale by the way, ta posledni dvojka byla z cj a to me opravdu mile potesilo:)
 
19.5.2004
Cauky, ja jdu na to zitra a celkem mi zacina klepat prdelka.Ucto jsem jeste nevidela ani z letadla a vubec mu nerozumim.Matika-celkem se da, ale ppokud si vytahnu funkce, tak jsem v prdeli.Cestina?Mam v tom takovy zmatek, ze ani nevim, kdo napsal Babicku.Ale jinak pohoda, snad se to zvladne a budu mit stastnou ruku.Mejte se vsichni moc krasne a nebojte-ZVLADNEM TO!Janicka
 
18.5.2004
KURVA strčte už si všichni ty držený pěstí DO PRDELE!!!
 
18.5.2004
Co takhle to zatahnout? To by bylo husty... :)
 
18.5.2004
Tak to mám za sebou.Celkem dobře 2,2,2,1!!!Ten , kdo se alespoň trochu učí , tak to prostě musí dat!!!Učitelé strašně pomáhají.Byl tam se mnou maník,kterej si vytáhl Německý autory(který vůbec neviděl) a učitelka mu to nadiktovala a mimo to řekl , že Kafka měl syfl a E.E.Kish byl "zuřící" reportér a udělal to za 4!Nervy sice mít budete , ale to je normální a nakonec se uklidníte!!!A pak pěkně zapařit až do rána a počkat před školou na další maturanty...HODNĚ ŠTESTÍ!!!!!!!!!!!ČUD
 
18.5.2004
Kurva lidi mám to zejtra od 12:00 tak mi držte pěsti já budu všem taky. Jéžiš ta literatura mě děsí, snad jí pořešim. Tak hodně štěstí. wessario

 
18.5.2004
tak uz je to za mnou.asi vas neuklidni,ze je to fraska.ale je to tak.ale ty nervy jsou ze vseho nejhorsi.drzim pesti.monika
 
18.5.2004
Zítra mám poslední zápočet
ČJ-literaturu,děs..autor sem,autor tam a já hledím a snažím se je zapamatovat.
A když to zvládnu a paní profesorka mou maličkost odmění zápočtem tak ve dni 3.6.04 budu ůplně v ....
Matura!
Když se to tak vezme tak nevím jak u Vás,ale já než se něco naučím,ach jo.

Nebojte,nejste v tom samotní.
J.


 
18.5.2004
Do stredy je jeste den, ale me to ceka ve 13.00 Ty lidi co rikaj, ze umej 3/4 latky toho umeji vic nez ja. Nevidim to dobre. No co, zkusim to. Bug
 
18.5.2004
kurva, zitra - streda. vsecko se mi vyparilo z hlavy. je to marne. uvidime. nadeje umira posledni. Buh s vama lidi a semnou taky.
 
17.5.2004
kurva, pozitri - streda. vsecko se mi vyparilo z hlavy. je to marne. uvidime. nadeje umira posledni. Buh s vama lidi a semnou taky.
 
17.5.2004
Pavle z Prahy: Jo to ja dneska nakopal doprdele polovinu ucitelskeho sboru a az je potkam znovu, nakopu je zase...

nudis :D
 
17.5.2004
dvě věci - to se nikdo z vás nebyl podívat na maturitách v některým z předchozích ročníků, že tu tolik lidí tak hysterčí a dělají z toho skoro mystickou záležitost? zadruhé, trochu mě zaráží, jak tu spousta úspěšných maturantů generalizuje ve stylu tohle dělat a tohle nedělat, tohle se vyplatí atd. Maturovali jste (předpokládám) jen jednou a to, že vám to zrovna vyšlo ještě neznamená, že to samé pomůže i ostatním. Např rady typu "neučte se cizí jazyky" nebo profláklý "poslední den si dejte volno" můžou stát spoustu lidí pozitivní výsledek;)
 
17.5.2004
Halo lidstvo !mam 14 dni pred maturou...A zacala jsem dnes s prvni otazkou z cestiny,budu se snazit do toho dat fakt dost ale sžírá mě lenost a lehkomyslnost!SAKRA ja tu maturu chci!Drzme se!:-)))Kristy
 
17.5.2004
Tak jsem to dneska taky zvládla.Sice bez jedniček, ale i tak je to pěkný výsledek (2,2,3,2). Hodně záleží na profesorech jak jsou vám nakloněni (podle toho jak jste se k nim celá ta dlouhá léta chovali).uvidíte, že nejvíc budete stresovat den předem, ale v den maturity vám bude všechno jedno. Hlavně klid, vyšilování ještě nikomu nepomohlo. A nepočítejte s tím, že se ještě stihnete něco naučit mezi zkouškama(mnozí si to myslí).To prostě nejde. Hodně štěstí vám všem.Marki
 
17.5.2004
Lidi ja mam ted svatak, poradte mi vsichni co to mate za sebou jaky to je?? ja skoro nic neumim, myslite ze to dozenu o svataku?? Kolik casu mam tak venovat otazce?? Diky
 
17.5.2004
Pavel z Prahy ma ocividne tolik titulu, ze to my neinteligenti ani neumime precist. Podle me je jednim z tech, kteri se vzdy poctive ucili. Sva mlada studentska leta misto studentske zabavy promasturbovali nad pornocasopisem a kdyz videli, ze zkouskama prolezli i ti neinteligentni vyvrhelove dnesniho ohyzdneho sveta, jal se chopit ulohy moralisty.

V nekterych ohledech pravdu bohuzel ma, je pravdou ze treba i ja jdu k maturite nepripraveny, ale takovy je bohuzel dnesni svet a temahle kecama tomu fakt nepomuze. Pavle jdi do politiky za ministra skolstvi a ukaz co umis.

Jinak jsem prave odmaturoval. Za deset, neboli 2 3 2 3 ... ucitele jsou prijemni, radi jako blazni, ale clovek proste musi vedet o cem mluvi.

Jinak jsem si vytahl v odborne casti otazku cislo JEDNA, v literature otazku cislo DVE a v anglictine Life in Britain and its problems.

A cenna rada na zaver, na potitku se vubec nestydte vyptat se profesoru na veci, ktere nevite. Poradi vam, nekdy az tak, ze se budete sami divit :)
 
17.5.2004
tak ted jsme meli zahajeni a ja mam pocit,ze do zitrka se uz nic nenaucim.ale ti,co uz maji za sebou prvni predmety rikali,ze profesori uplne drsne radi.predseda je sympatak,tak snad..zďtra odpoledne se to ukaze:)
 
17.5.2004
Pavlíčku z Prahy, můžeš mi říci o co ti jde? Jaromír z Olomouce
 
16.5.2004
Me to čeká taky zítra,ale nevím,nevím. Zda se mi,že nic neumim a mam totalně vyplachlou hlavu jak po nějake pořádné opici.Zítra tady sednu v 20.00 hod a napisu Vam jak jsem dopadl :)))
 
16.5.2004
Je neděle, ve čtvrtek jdu na porážku.Umim pulku češtiny. anglina - nevim nic - okecam? !jasne! zemak - neumim nic - atlas na potitku?!jedine! Za posledni 4 roky permanentne mezi 3 nejhorsima. Mam sanci? Nekdo Sazky? A proc ja si porad tak verim???
 
16.5.2004
já taky ve středu :)

 
16.5.2004
Tak lidi ve středu ráno jako první jdu tak držte palečky Werich.
 
16.5.2004
ja so 8 let vubec neucila, jenom sem opisovala a podvadela. ucit sem se zacala 9 dni pred maturou a dopadlo to dobre. hlavne se neucte cizi jazyky, je to ztrata casu.
 
16.5.2004
kašli na něj, anonymní plky na net dokáže psát každý. Do očí by to nikomu neřek, chudáček :)
 
16.5.2004
Pavlova ubohost mě přímo děsí,šokuje..možná má malý péro už neví jak dál
 
16.5.2004
Vypadá to že má Pavel nějaké traumatizující zážitky z vlastní maturity, takže ho neberte vážně, takhle zakomplexovaný lidi se musí ignorovat.
 
16.5.2004
Pančelka mě naučila ještě něco, moudřejší ustoupí ty malej nafrněnej debílku:-)
 
15.5.2004
Zdravim a pozdravuji,

me to ceka v pondeli. Ze vsech maturantu, kteri jdou k maturite jdu jako druhy, takze to budu mit za sebou hodne rychle. Ted je jen otazkou, jestli je to dobre nebo spatne :) Dalo by se rict, ze na spoustu veci jsem ty ctyri roky dlabal a snazil se to dohnat ted o svataku, treba takovou cestinu jsem z 90% jel z tahaku. Ale ze slohovky jsem dostal 1, takze snad v pohode. V pondeli vecer vam dam vedet jak to se mnou dopadlo. m
 
15.5.2004
vy oba se jděte vykecávat někam jinam :(
 
15.5.2004
stiskni ctrl f a dej si v rozsahu tého diskuze vyhledat spojení "držím vám palečky" nebo nějaké podobné, určitě se ti uleví, že v tom nejsi sama ty fifleno. Já a pár dalších vzácných případů tu hledáme nějaké konstruktivně laděné informace, ne pseudoroztomilý průjmy ve stylu "nebojte se děckaaaaa". Velký písmena vynechávám, jelikož už píšu skrz klávesnici nějakej ten pátek a mám za to, že podstatnější je obsah a rychlost sdělení, než forma. Tebe zřejmě odkojilo psaní školních slohů na téma á la Výhled z okna a v tvojí dylinovský palici se ti usadilo jako lógr z kafe, že by ti paní´čelka za malý písmeno dala jedna mínus, tvůj problém. Čágo belo děckaaaaa!
 
15.5.2004
Co je podle tebe fráze? Na začátku věty ani neumíš napsat velký písmeno a budeš tady poučovat? Navíc ve větách, kde spojíš výrazy jako "dělat hovno" a "šrotit se", prosím tě, co to máš za pokřivený názory o světě? Úplně vidím co ty jsi za chytráka, kterej se snaží vypadat a vyjadřovat jako dospělej a přitom na to nemá. P.S.: Proč si asi myslíš, že tady tahle stránka je? Co jsi tady vůbec hledal ty? Je to pro lidi, co hysterčí a chtějí, aby je tady třeba někdo povzbudil, třeba i infantilním slovem, ale co je zrovna tobě do toho, to je mi fakt záhadou.
 
15.5.2004
Zdravim všechny maturující. Já mam od včerejška svaťák a ještě mi nedochází, že příští úterý mam umět 150 otázek. Máme u dvou předmětů ještě podotázky. Umim akorát možná 40 % z češtiny a podotázky z hudebky, ale jinak ani ťuk. Snad se to dá naučit...ale nedokážu se k tomu dokopat. Závidim všem, ktří to už zvládli. Ale MY TO ZVLÁDNEM VŠICHNI!!!! Musíme se VĚŘIT!!! Pa Verunka
 
15.5.2004
taky maturuju za dva dny a už to chci mít konečně za sebou!!!!!!!!!Hlavně si neříkejte - tuhle otázku nechci. Na světě je to tak blbě zařízený,že právě ji si pak vytáhnete
 
15.5.2004
jestli se považuješ za normální a zároveň patříš mezi chudinky, co celý roky dělaly hovno, šrotily se všechno z paměti a teď hysterčej, že nic neumějí, pořád nemám na co žárlit. Proč se vyjadřuješ na úrovni pětiletýho dítěte, který už má prdel na osmnáct, ale pořád by rádo zůstalo roztomilý a vyjadřuje se ve frázích, to nevím.
 
15.5.2004
Sakra ja maturuju uz za dva dny a jsem nervozni, jak sanky v lete :(
 
15.5.2004
Ty inteligente, vysvětli mi, proč bych zrovna tady měla někoho balit, někoho jako tebe, kdo ani neumí napsat Šmoulové s velkým Š? To totiž není obecný název. Myslím, že psaní velkých a malých písmen se učí na základní škole, tak co prosím tě děláš na stránkách, kde se normální lidi baví o maturitě?
 
15.5.2004
AAHOJ! MAM MATURU ZA SEBOU PRESNE ROK A CHTELA BYCH VAS TU VSECHNY UKLIDNIT. VZDYCKY JSEM PATRILA MEZI PRUMER A ODMATUROVALA JSEM ZA 2,2,3,3. UCILA JSEM SE CELEJ SVATAK - JINAK JSEM NA TO na OA KASLALA 4 ROKY :-) DO CESTINY ALE I DO JINEJCH PREDMETU SE DA VZIT TAHAK NA POTITKO,ALE MYSLIM,ZE JE TO UPLNE ZBYTECNY A HLAVNE HROZNE NEBEZPECNY-KDYZ VAS CHYTI ZKONCILI JSTE!!! ALE V CESTINE JE TAHAKEM CETBA - A TA MOJE BYLA NA 3 STRANKY A4. Od 1. otazky si napiste 3dila a spisovatele a tak pokracujte se vsema... Pokud mate 25temat,budete mit 75 "prectenejch" del - nikdo se Vas ptat nebude, jestli jste to precetli, na to nebude cas-navic tu cetbu pak klidne nechte na potitku a jdete pred komisi jen s pripravou!-opsanou z cetby :-) V CIZICH JAZYCICH si pripravte hodne dlouhy predstaveni: Jmenuji se, bydlim, studuji.. bratr, sestra - delaji... rodice... moje konicky-plavani - v lete, zima - lyze. ...atd. = 5min v prdeli :-) A KDYZ PROF. VI,ZE V jazyce nejste zrovna experti, necha vas mluvit co nejdyl, hlavne ze mluvite... - pokud vas teda ze srdce nenavidi... 15MIN NA POTITKU JE DLOUHA DOBA a hodnekrat vam poradi sama profesorka, kdyz se zepta, jestli vsemu rozumis... rekne treba: to je otazka s Machou... a uz vite. A 15MIN U ZKOUSENI UTECE JAK VODA! -verte mi :-) Nebojte se, i ja jsem se zbytecne stresovala - strasne moc. Po prvnim predmetu, kterej odrikate a vyjdete ze tridy budete beztak klidnejsi. A pripravte se na to, ze az odmaturujete - snad uspesne - ceka vas nejenom strasna radost, ale taky pocit uplnyho prazdna, uz nikdy nebude zadna stredni skola, dva mesice budete happy, ale pak se vam zacne styskat - a to jsem skolu nenavidela... vysoka ani prace uz neni ono... prijdou opravdovy starosti, ale zase odpadne stres z pisemek. Mejte se vsichni fajn a verte, ze vam, kteri maturujete fandi mnohem vic lidi, nez si myslite. HODNE STESTI!!! Lucka
 
14.5.2004
ahoj mam dotaz. co si myslite o tahaku na potitko? konkretne na cestinu. jde to? mate nekdo zkusenost? fakt uz saham po takovychle vecech. nic moc neumim. dik
 
14.5.2004
nemůžu si pomoct, ale co za lidi se může vyjadřovat floskulemi á la "držím vám pěsti/palečky", "děcka", zásadně namísto čárky napsat paskvil jako "jak se maaash" a tak podobně? to vás všechny odkojili šmoulové, nebo si myslíte, že to působí fakt roztomile a někoho na to konečně nabalíte??? Ubohost nejvíc.
 
14.5.2004
Odedneska mam svatak, ve stredu 19.5 pisemna a v ut 25.5 ustni...od 12:00 u toho sedim, ale nemuzu se vubec soustredit, kua at to hlavne nejak dopadne. aspon ze sem cestinu napsal za jedna, kostky sou vrzeny, uvidime, maj se!Mirek
 
14.5.2004
Deckaaaaaaaa nebojte seeeeee!Ja 11.5. za 4:-)Hlavne nestresovat,vsak oni vam to daji,proto se tam tolik let trapite,nase trida konkretne 8 let(je to neuveritelny).No nic,ve nedeli se s deckama poradne ozerem:-)Nejhorsi je to vzduchoprazdno co prijde potom,kdy uz se nemusite ucit.drzim pesti J.
 
13.5.2004
24. 5. jdu na tooo! Jen pište pište jak jste dopadli;)
 
13.5.2004
Ahoj lidičky !! jsem teď doma je čtvrtekm, v pátek maturuju a nějak se mi to hroutí neumim ještě 2 předměty a když se dívám na ostqatní připadá m¨i, že jsem se učila zbytečně mám strašnej strach.Nejde mi to do hlavy Ješte3 otázky do češtiny a 5 odbornejch otázek a ještě 2 předměty !! Mám na to jen 2 dny poraďte mi ať se nezbláznim, přitom nejsem flákač,měla jsem ny vysvědčení jen dvojky.A můj otec potkal třídní a ta říkala, že se o mě vůbec nebojí, že budu patřit k nejlepším a já se bojím, že zklamu. Všechno umět perfektně nejde Maturuji z 8 předmětů, Přesně 159 m. okruhů!!!
 
13.5.2004
A lidi, nebojte! Když jste na to celý čtyři roky nekašlali, nikdo vás v tom nenechá! A počkejte na ten pocit po tom... Skoro jak orgasmus :-)
 
13.5.2004
Klid!
A especially pro Pavla z Prahy:
Mám to z dějepisu za 1, z češtiny za 1, z němčiny za 1, ze zsv za jedna. Samý jedničky má dalších osm lidí a vyznamenání asi polovina třídy. Takže jdi do háje :-)
 
12.5.2004
já taky 19.5. :)

 
12.5.2004
19.5...je to tu za chvili

AAAAAAAAAAAAAAahhhhhhhhhhhhhhhhhhh...
 
12.5.2004
Pavle, nemas pravdu... Protoze ja jsem vcera odmaturoval za SEST!!! Prepiste dejiny... jdu slavit! hankey
 
12.5.2004
Lidi, maturuji 31.5 a nějak to nedávám.. Češtinu neumím téměř vůbec, z ekonomika docela polovinu a němčina a anglina-z každého tak něco.. Ale docela málo! Dá se to stihnout za¨14dní? Napište, kdo už má zkušenosti. Ale po pravdě, nechci nějaké utěšování. Díky Denisa
 
12.5.2004
kašlete na Pavla a jemu podobné,dáme to
Když jsme se dostali až k maturitě!ještě nemám otázky ani vypracované,jdu asi 3.června,všechno zvládnem. Když se podpoříme zvládnem to, po matuře napíšu, myslím na Vás Jana(dálkařka)
 
11.5.2004
15 minut na potítku ti stačí-nezdá se to,ale je to tak.Když si tam sedneš,přijde za tebou učitel/ka/ a zeptá s etě jestli všemu rozumíš a nakopn etě,takže i kdyby jsi zrovna byl/a/ s IQ na dně,pomůže ti.A pak už to jde samo.ALE JEDNO TI PORADÍM A JE TO MOC DŮLEŽITÝ.NIKDY SI NA POTIDLE NEPIŠ ANI V ČEŠTINĚ A ANI U CIZÍCH JAZYKŮ PŘÍORAVU V CELEJCH VĚTÁCH!TO NEDĚLEJ.ZTATÍŠ MOŘE ČASU A PAK KDYŽ TO BUDEŠ U KOMISE ČÍST BUDE ZO VYPADAT BLBĚ A KDYŽ TO ČÍST NEBUDEŠ BUDEŠ SE V TOM ZTRÁCET.BOHATĚ STAČÍ JEN BODY A PODLE NICH POJEDEŠ A VYBAVÍ S ETI PAK I DALŠÍ VĚCI.FAKT TI RADÍM POPRAVDĚ A VÍM JAK TO U MATURITY CHODÍ,MÁM JI UŽ ZA SEBOU.HODNĚ ŠTĚSTÍ!
 
11.5.2004
chci se zeptat lidí, co už to mají za sebou, stačilo vám patnáct minut přípravy na potítku na vypracování nějakého konceptu vaší otázky atd? Já mám totiž pocit, že v té hrozné atmosféře mi bude pár minut trvat, než si vůbec vzpomenu, co že to mám za téma, navíc musím přednostně věnovat pozornost samozřejmě nějakým těm textům, které jsou u všech cizích jazyků i češtiny a např v cizích jazycích bych si přitom rád vypracoval otázku v celých větách na papíře, abych pak nekoktal jako šílenec:) není patnáct minut dost krátká doba?
 
11.5.2004
tak už mám maturu taky za sebou a mám to za 1,1,1,2. A jak jsem se bál, tak se mi pak potvrdilo, že matura je fraška, jak říkají všichni,co to udělali
 
11.5.2004
pavle prosimtě nezávid žes to neudělal,tady nikdo nemůže za to že seš úplně vyhrabanej,ale když ti to dělá radost...ty jeden zamindrákovanej chudáku!
 
11.5.2004
To Pavel z Prahy:

stačilo by, Pavle, kdyby ses uklidnil. Matura je sice fraška, ale předtím to taková sranda nebyla. Já jsem odmatůrnul za 9 (2:2:2:3).
 
10.5.2004
Já jsem udělal maturu dneska a věřte mi, dá se to zvládnout v pohodě. Učil jsem se jenom o svaťáku tak 8 hodin denně a výsledek je 2,2,3,3. Tak pevný nervy a nebojte se!
 
10.5.2004
Zacinam mit strach:o(Cekame to 24.5.Uz me to uceni stve!!Ucim se ted cestinu a je to na nic.Drzim vsem palecky:o)Ondra.
 
10.5.2004
Já už mám maturu naštěstí za sebou. Dala jsem to minulej rok. Učila jsem se o svaťáku, spala tak 2 hodiny denně i když teď se vůbec divím jak jsem to mohla zvládnout. Ale udělala jsem to! Šla jsem odpoledne(jako poslední) a taky to má něco do sebe, protože když jsem šla na poslední předmět a viděla jsem učitelku jak si z nudy maluje na papír srdíčka a domečky a předseda zalívá kytky a vůbec na všech bylo vidět že by šli nejradši domů, tak jsem myslela že vybuchnu smíchy. Takže jít odpoledne taky není špatný.
 
9.5.2004
Tak už zítra mi začíní svaťák,a mám to 17.5. Už toho všeho učení mám plný zuby Nevím co dřív si mám zopakovat.Mám celkem strach, ale pak ty 3 měsíce volna stojí za to!! Snad to nějak na4 udělám!!!!
 
9.5.2004
Souhlasím s Ondrou,pokud jste tomu učení aspoň trochu dali,máte vyhráno.Učitelé vás nakopnou a pak vas i kdyby vaše IQ bylo v ten moment nula k nule,vyždímaj z vás aspoň něco.na tu 4.Nemusíte umět všechno na 100% ale od každýho pár hlavních bodů a pak už to půjde samo.Hlavní je povídat a povídat o čemkoli a sem tam se vráti k řečenýmu.Zažila jsem jednoho maturanta,úplně dutýho ,řekl k otázce pouze 2 věty sám a ostatní z něj tahali jak z chlupatá deky a dostal 4.Tak mě neříkejte,že vy to neuděláte.Jste na tom o 120% líp ja k tenhle maturant.Takže 1 a 2 máte na tuty jistý!Držím palce!
 
9.5.2004
tak zitra mi zacina svatak a 18.5. jdu na to.drzte mi pesti

 
9.5.2004
Ahoj lidi, může mi někdo říct, co by se stalo, kdybych to neudělala z více předmětů a musela jít až za rok? To bych musela na pracák? Je mi děsně, strašně se bojíííím. Sára S.
 
8.5.2004
Já na to jdu 10.5. v pondělí a jsem na to zvědavej, umím tak 3/4 z každýho předmětu
 
8.5.2004
Ahoj maturanti!Uz se to blizi,20.5. jdu na to. A co jeste neumim? Jeje,cely dejak,neco z cestiny a neco z matiky. Strach mam, ale myslim, ze vetsi nervy budou prijimacky na vysokou. Tak vam drzim palce, nejak to dopadne:)Iva
 
8.5.2004
Čau, přeju hodně sil do maturity!! Já to mám už rok za sebou (1111) a s odstupem řeknu něco, co jsem přesně loni touhle dobou strašně nerad poslouchal :-) Takže pokud jste na tom stejně, nečtěte dál. Realita je taková, že na každý trochu lepší VŠ stojíte před takovouhle "maturitou" každej rok 2x při zkouškovym období. (Já chodím na PF a objem látky, který se musíme letos naučit na státnice, si s maturitou rozhodně nijak nezadá.) Z toho plyne 1 věc: nebojte se toho! Maturita, to je teprve začátek a pokud jste učení dali aspoň trochu, nevyhodí vás - nakonec, učitelé by byli sami proti sobě. Tím ji ale nechci nějak podceňovat - je to první opravdu velká zkouška a každý si jí musí prožít. Věřte mi, že pokud nejste úplně dutí, dobře to dopadne! Čau Ondra
 
8.5.2004
taky du na to 26.5, gl to all / za 4 a roztocime to :)
 
8.5.2004
jdu na to 19.5., jak to dopadne je ve hvězdách :)
 
7.5.2004
Fakt se hrozne bojim... Dominika

 
7.5.2004


Těm co mají maturu již teď v květnu přeji hodně ššttěěssttíí na otázky!

Já jdu 4.6. 2004. A raději nebudu psát kolik toho neumím,protože by se to sem ani nevešlo.
Teď se jdu učit( šetřila jsem si dovolenou )a večer na 2 pivka,trošku žít se musí také!
A v sobotu nanovo učit!

Tak hodně štěstí všem a za měsíc napíši jak jsem to zvládla/zblbla

Kazi

 
6.5.2004
Ja maturuji 26.5. zatim jsem se na hrubo naucila češtinu. Počítače, účetnictví a ekonomiku jsem ještě naviděla. Su zvedavá jestli se zvládnu naučit.Stačí mi samé 4.
 
5.5.2004
Mě čekají za týden 3 státnice, chci to mít už za sebou!
 
4.5.2004
Pořád lepší němčinářku, než jakousi starou kopřivu co učí matiku a biologii. Hlavně když z obou maturuješ :-) Ale bude to sranda....
 
4.5.2004
Jsem na tom stejně,já maturuju 17.5.Z každýho umim půlku,a jeden předmět neumim vůbec,ale nepřestávám si věřit snad to nějak stihnu.Stačí mi doststatečná,ze všech předmětů!! Navíc máme předsedkyni němčinářku, no a to je kámen úrazu.
 
3.5.2004
Tak nevim, začínám mít deprese, protože celkem nic neumim a maturuju 25.5.. Do biologie umím 10 otázek, do angliny to samy, cestinu sem jeste ani nevidela a matiku delám tak průběžně, ale nic moc....Ale já myslím, že to stihnu. Zatím mě optimismus neopouští :-)
 
3.5.2004
Jsem na tom podobně jako ty J. Taky nic extra neumim, ale neztrácim optimismus a to je nejdůležitější. Zvládnem to všichni to mi věřte. Hodně síli, zdaru a smrt zmaru přeje Kaiaphas
 
3.5.2004
Opravdu by mě zajímalo, jak se se všichni dělají s tím učením. Pro mě to je horor. Nevím , jak to zvládnu. Maturuju asi 24.5. Z matiky mi chybi 5 otazek, z fyziky to samy, cestina - polovina a anglina se nechava na 2 dny na svatak. Doufam, ze na tom nejsem nejhur. Desi me kecy, ze uz nekdo umi vse a pouze opakuje. Ja nejsem zadnej flakac, ale ucit se cic nez 2 hodiny je pro me sci-fi. Nikdy jsem to nedelal, a to jsem mel po celou dobu na gymplu vyznamenani (dokonce i skoro samz), ale muturita????????????? Staci, kdyz prolezu! J

 
3.5.2004
Slohovku se dozvím 19.5.04,ale praktickou až za měsíc(hm).
Všem doporučuji ať si zadání dobře přečtou a klidně vyučujícího i zeptají co si pod tím představuji (nejste-li si jistí co že se po Vás chce).
Já ten dotaz odložila na později a pak už jej nestačila realizovat(nejmíň 12 bodů dolů)přitom z toho co mi nedělá problém,ale na co mi již chyběl čas k doúčtování.
Nevím jak u Vás,ale mi musíme mít z 200 bodů 100,aby bylo vůbec za čtyři.
Zvládla jsem z 8 příkladů: 6,5 a přes to je ve mně malá dušička(kolik bodů u čeho je a kolik chyb mi ty bodečky ještě sebere).
Hodně štěstí!
Jana
 
2.5.2004
Tau all, ja mel cestinu za 3, ta uca rekla, ze to je takova vokecavacka a ze to mam vo nicem, povzbuzen tim co rekla sme se na tu kravu domluvily ze ji po mature seřvem, ... :)) (je to takova tlusta, stara baba), urcite jich je vic takovejch
 
1.5.2004
Čau. HELP PLEASE!!!
Kolik toho musím vědět na 4???????

Kolik se dá za den naučit otázek na4(su na gymnáziu)???????????????


NAPISTE. DIKY MOC

VIVAT ARAKAIN @
VIVAT HEAVY METAL
 
1.5.2004
Já maturuju 24.5. v pondělí odpoledne.
To je dobrý, že to budu mít mezi prvními za sebou. Ale horší je to, že neumím celou organiku do ch. a 10 otázek do bi.A to takovým stylem, že bych o nich nedokázal říct vůbec nic.
Pokud někdo maturuje z ch. a je na tom podobně, at napíše na arakain.arakain@seznam.cz*

 
29.4.2004
Čus Lidi,z písemný za 2.Na maturu jsem se ještě nezačal učit:-)MATURITKA FORMALITKA.Kafe z Poličky
 
29.4.2004
Já dostanu výsledky písemných asi zítra.Říkala mi,že by to měla být 2-3 , dvojku bych bral všemi deseti,ale trojku si dám taky rád..!!!Hlavně , že nepropadám,ne??O to asi jde..
 
29.4.2004
tak dneska jsem dostala maturitni pisemku z CJ-1!!docela me to povzbudilo,protoze do ted jsem nic neumela a zacala jsem se ucit az v pondeli.maturuju 18.5. a jsem vynervovana uz ted.vsichni to dame:)
 
28.4.2004
tak uz to mam za sebou...
1,2,1,5
Fakt to nejde skoro udelat mate se na co těšit
 
28.4.2004
Tak za čtrnáct dní už to budu mít za sebou. Zatím naprosto v pohodě. Umím všechny otázky, polovinu už mám navíc znovu zopakovanou, takže... Se těším až to tam budu moct předvýst. Na výzo od prváku vyznamenání, od třeťáku samý, poslední pololetí ve čtvrťáku nevyjímaje. No není život krásnej?
 
27.4.2004
se učit, se učit, se učit
 
27.4.2004
PS: na nervování je času dvacet minut před nástupem na potítko :)
 
27.4.2004
všichni to dáme!! ;)

 
27.4.2004
Proč to vlastně dělám?
Jsem hnusnej. Mám ho malýho. Školu nikdy nedodělám.A IQ mám80- tak mám snad na to právo. Ne?(bože mám ho tak strašně malyho) Pavel z Prahy

 
26.4.2004
AHOJ.JA TO TAKY ODKLADALA AODKLADALA A ODKLADALA A NAKONEC SEM ODMATUROVALA. ANI SEM SI NEMYSLELA, ZE TO DOPADNE JINAK.VERTE SI, NEBOJTE SE, UCITELE UZ VAS MAJ ZA TY ROKY JISTE DOST A RADI VAS NECHAJ KONECNE ZE SKOLY ODEJIT. SVATAK BYL HNUSNEJ, ALE ODPO PO MATURITE BYLO SENZANCNI A TESTE SE NA TN SKVELEJ POCIT, ZE PAK UZ SKORO NIC NEMUSITE. TAKZE NEBOJTE, SNAD SEM VAS POVZBUDILA, DRZIM PESTI. P.S. A TO U NAS NEBYLI PROFESORI VUUUUUBEC MIRNY ATAKY SME TO MY, PRUMERNY HOLKY V POHODE ZVLADLY. :-)
 
26.4.2004
Ahoj, zhruba za tři týdny to přijde, já se tak "těším" :)
 
26.4.2004
Přiznávám, že jsem idiot, já tady ty poraný kecy píšu, abych si kurýroval svoje hnusný komplexy z toho, že jsem ani napotřetí neudělal tu posranou amturu. Dělá mi strašně dobře psát, jaký jste kreténi, i když vím, že mi na to všichni serete. Pavel z Prahy
 
26.4.2004
jinak je ti dobře ??
 
25.4.2004
Já maturuju 31.5.04 a mám fakt strach, ale ani né tak z tý zkoušky, ale z těch ohromnejch nervů!Jsem nervák a jsem fakt zvědavá jak to dopadne, budu muset asi hodně zhluboka dýchat!A od května už se chci fakt šprtat, bohužel nejsem studijní typ jako někdo, takže jsem to pořád odkládala a odkládala, no asi jako všichni... Fatima
 
25.4.2004
Já maturuju v pondělí 24.5. Na druhou stranu budu to mít mezi prvníma za sebou. Aj a Cj umím celou, Bi-15otz.
a chemiu 8. Pokud dám chemiu, tak už všechno. Já jsem z těch co na to sraly
a za metr se musím naučit 3 roky chemie.Snad to dáme

 
25.4.2004
"po nekolika rokach" - ale, Pavle z Prahy, to vypada, ze tady nekdo neovlada jazyk cesky...
 
24.4.2004
Uz trochu nudis..
 
24.4.2004
Za tejden pisu praktickou z ucta - nemate s tim nekdo zkusenosti? Je hodne spatny, kdyz ho z jedny tretiny nestacite dokoncit?
 
23.4.2004
Pavel je zakomplexovanej debil. Léčí si neduhy prostřednictvím písmenek. Je to srá. . Až se s ním někde setkám tak mu tu držku rozmlátím, že bude potřebovat plastiku, aby se mohl podívat do zrcadla. Nebo mu spíš prostřelím palici. To bude levnější a míň náročný. Maturuji za dva týdny a kdybych neměl dva týdny jíst,spát,pít tak tu maturitu udělám. Přece jim neudělám to potěšení vyhodit mě. Jdu na to. Sílu s klidem v duši (to je velmi důležité) pro všechny, co to čeká. Maturant
 
23.4.2004
Tak to vypadá, že maturuju z celý republiky nejdřív... 11. května! Super. Asi se z toho zbláznim. Ale věřte tomu, udělá to každej! Aspoň, kdo se na to úplně nevysere, že... Učim se od Vánoc, ale fakt to nemá cenu, nic si nepamatuju. Takže pro všechny: Nic jste nezmeškali. Písemná z češtiny - opravdu skvělá témata :-( přednáška o historii EU, tak si asi představíte, co byly ty další... Hlavně, aby pak vyšly přijímačky. Maturita je fraška, ale jen pro toho, kdo má něco v hlavě. Tam z hovna zlato bez ničeho neuděláte. Ale stačí mít přehled! Fakt! Doufám... Dokonale našrocený nemůžeš mít níkdy nic. Si vem děják... Bychom museli být našrocený encyklopedie, a to není účelem maturity. Učitelé nás podržej, bykla by to i jejich ostuda...
 
22.4.2004
ach, jo, já bych chtěla vyznamenání...dá se to na jedničky, i když nemám ty otázky dokonale našrocený??asi ne, co. Dejme tomu, že vím oč jde, ale jaké bude mít komise nároky, to bůh ví...
 
22.4.2004
Da se neudelat prakticka z ucta?:o))
 
21.4.2004
VSECHNO JDE DOHNAT!!! 4 roky do te skoly chodite..ja mela cely ctyri roky jak se rika vsechno pod kontrolou...proplouvala jsem a tak nejak jsem to davala...odmaturovala jsem nejlip ze tridy a to jsem byla hodne lezerni student, nebojte seeeeeeeee ( mela jsem ctverky a odmaturovala jsem za 4 )nahoda ani stesti neexistuji..musite o svataku zabrat..paaa Lenka
 
20.4.2004
Pavle, nudíš :/
 
20.4.2004
Neboje se maturity. At dopadne jakkoli, tak pak mas prazdniny. Hura! A jestli nevis, jak je stravit, muzes udelat neco uzitecneho pro prirodu a zazit pritom spoustu legrace: http://rozruch.brontosaurus.cz/oaza
 
20.4.2004
Za čtyři týdny maturuji a neumím ani jednu otázku. Něco vím! Ale snad to dám, když se budu učit o svaťáku, tak mi držte palečky.
 
19.4.2004
lidicky me to ceka za mesic a z cestiny umim jen 4 otazky a jinak jen vetsinu z angliny..Fakt nevim jak to dam,alre kdyz se ted budu kazdy den sprtat tak snad..ja tak zavidim tem kteri to maji za sebou!!!Jestli jste na tom nekdo tak stejne blbe napiste na spekounka@seznam.cz
 
19.4.2004
Vzhledem k tomu že u nas ve škole loni propadlo u maturity 30 lidí začínám se bat a to tet teprv končím třetak :o(( Honza
 
19.4.2004
lIDI NEBOJTE, JE TO SICE HODNĚ O NERVECH, ALE ZVLÁDNETE TO VŠICHNI.a PAK NAPIŠTE pAVLOVI!aT SE POSERE ZÁVISTÍ!
 
19.4.2004
Pavle di do P-R-D-E-L-E!
 
19.4.2004
Pavle z Prahy, jsi-li profesor tak je mi těch dítek fakt líto,co budou před Tebou dělat třeba i tu maturu.
A myslím si,že bys jim měl zacálovat ty plénky,protože skrz Tebe(zamindrákovaného profesůrka) je budou vážně potřebovat.
Tak šetři a nakupuj ve velkém.
Jana
 
18.4.2004
Je tu cítít spálený maso, Pavla z Prahy, protože jeho noční můra(ďábel co ho potopil u maturity) už ho pomalu ale jistě dohání. Pavlíku neni kam utéct už tě ani samotnej satanáš nespasí. Shoř ty hajzle
 
18.4.2004
Debilní Pájo budes nejspis dost sám zamindrákovanej,co? Měl by si s tim něco dělat debílku..
 
18.4.2004
Pavel nemá maturitu!!!CHA CHA
 
18.4.2004
Vzkaz pro idiota: milý Pavle (či milí Pavlové, bůhví kolik takových inteligentů sem píše), já letos maturuju. Opravdu si myslíš, že mne ty tvoje plky rozhodí? Zbytečně utrácíš prachy za net. Měl by ses jít radši učit, jinak tu druhou třídu ZŠ v životě nedáš. Hana
 
16.4.2004
Pavel z Prahy. Ty seš ¨fakt dobrá piča.
Nakej zainteresovanej debil. Maturitu udělá 90-95% lidí, tak s čím tady sereš
 
15.4.2004
Pavle žes u MATURITY vyletel???? Potil ses škvařil se a stejně to neudělal a tady machruješ!!! Lidi nebojte se to zvládnete, když jste se dostali až k maturitě tak vás už učitelé nebudou chtít potopit. A pak můžetete všichni napsat Pavlovi jak jsre to dobře zvládli a on zlostí pukne!!!!!!!!!!!!!
 
14.4.2004
PAVLE, TY ZASRANEJ SRACI KDO MA TY TVOJE DEBILNI KECI FURT CIST? JDI DO PRDELE A ZUSTAN TAM
 
13.4.2004
Jsem cim dal tim vic nervoznejsi ....
 
13.4.2004
Maturita fraska rozhodne neni, nebo spise takto, maturita jako takova je raska, ale svatak predtim bych rozhodne fraskou nenazvala...byl to jeden z nejhorsich tydnu meho zivota...Tak vsem drzim palce...To zmaknete...
 
10.4.2004
Myslím,si že když si nikdo už toho "našeho" Pavla nebudeme všímat,přestane ho to bavit...je jako malé dítě!!!Tato "místnost" je přece kvůli tomu , abychom se podpořili a třeba i pomohli,ne?Takže hodně štestí , především tomu , kdo jde k písemným.Já už jsem u nich byl,v životě už to nechci psát , ale dá se to zvládnout!!!Už mě čeká jen ta "fraška" jménem MATURITA...........ČUD
 
10.4.2004
No nevim Pavle, myslim si, že maturita hodně ovlivní život, takže vlastně o život jde. A ty jdi radši do háje. Jedna kočičí podebraná nádhero.
 
9.4.2004
bojím se.
 
8.4.2004
Pavle, hlavně se neutop Ty!Byla by Tě škoda! Už jsem se totiž tak dlouho od srdce nezasmála, jako nad Tvýma radama a prupovídkama.
Já mám též před maturou již 20.3.04 slohovka a 28.3.04 praktickou (fuj,fuj).
Nervičky pracují,ale říkám si že jsem se jednou na to dala (z hecu při zaměstnání) a tak si musím najít čas na šrocení,hm.
Pár akcí nám Všem uteče,ale snad si to pak vynahradíme.
Jana

 
7.4.2004
Joooooo! ... a nezapomente si vzit ssebou na "potidlo a koupaliste" nafukovaci plavaci kolo (takovou tu vesele pomalvanou kacenku!), protoze se budete na "potidle" nejen "koupat", ale budete tam hodne "plavat" a hodne se vas tam "potopi" a "utopi" !!! Pavel z Prahy

 
7.4.2004
Tak už mám po písemných!!!Psal jsem :Úcta ke starým není jen kytička k svátku-zamyšlení!Měli jsme pěkně blbý témata,ale to asi každej.Jak tak koukám ten Pavel z Prahy je fakt nějakej úchyl??!?!Za měsíc maturuji tak snad to bude O.K.!Všem přeji štestí,protože ho asi budem potřebovat!Jdu se učit...:))Zdraví ČUD
 
7.4.2004
nenechte se odradit Pavlem z Prahy a držte se.zvládnete to!
 
7.4.2004
Boze, boze! ... tady uz se z maturity zcela blazni !!! ... lidicky, uvedomte si, ... kdyz nejde "o zivot", tak jde zcela "o hovno"! ... tak si nadale serte do kalhot! ... cim ridci, tim lepsi! Pavel z Prahy
 
7.4.2004
Pavle z Prahy kolik máš let??? Rozumově tak 5 vic Ti netipuju i malé děcko je inteligentnější než Ty!!! A taky si myslim žes nikdy ani na žádnou školu nechodil!Ještě že není takových tupců a blbců jak jsi Ty víc, to by to na tom světě dopadlo!!!!!!!!
 
7.4.2004
zrovna jdu jdu na písemné z čj,myslete na mě
 
5.4.2004
vypadá to že Pavel z Prahy je asi ňákej zamindrákovanej magůrek co si tady vybíjí vztek?
 
5.4.2004
V pátek 2.4.2004 jsem psala písemné, mela jsem hrozný strach, ale byla to v podě, nebojte se!!!
 
4.4.2004
Ty s tim Piracetamem z 25.3.2003 - to, že se to nedokážeš naučit ty, vole jeden, neznamená, že se to nenaučí ostatní! Koho zajímá, že to nestíháš ty osobně? A přiznej si, že bez prášků jsi teprv úplná nula-nevěříš si.
 
4.4.2004
Zítra písemné z čj no je na co se těšit:-)))už to začíná..
 
2.4.2004
2.4.04
Já už jsem odmaturovala před rokem, ale tohle období mi připomělo, jak jsem byla ve stresu a bez nálady. Ale nemusíte se bát, nějak to dopadne. Když se někdo učí poctivě po celou dobu, není to záruka dobrého výsledku. Je to jen o náhodě. Tak vám přeji hodně štěstí u losování... Jana
 
31.3.2004
Zdravim všechny který to taky teprve čeká... Dneska je středa a já sem se po dlouhý "nemoci" šla podívat do školy. Fšichni kolem mě začali vyšilovat a když sem zjistila, že v pondělí píšeme čestinu a tejden na to praktickou z účta tag sem se k nim pridala - není to totiž moc příjemný, když lidičky kolem vás chrlej pojmy jen tak z rukávu a vy na ně civíte jako magor - spolíhám na štěstí a na to, že mě mají profesoři rádi... No nic du se na to vrhnout (sice pozdě,ale přece)držte palce!!! Bulharka
 
30.3.2004
Decka zacina se to blizit!Zacinam byt trocha nervozni.O svataku se neucim,zbytecne si udelate v hlave zmatek.Kazdopadne 14.5. se jdu podivat na Kingdom,BVV.nemyslet na to!Kde se da sehnat ten piracetam,v lekarne normalne??Hodne stesti!!!!!!!
 
29.3.2004
lidi nic neumim, da se to jeste zachranit? dg
 
29.3.2004
Potřebovala bych vědět něco o této škole, můžete se mi ozvat na email: lacher@seznam.cz
potřebuji něco ohldně studijních oboru, resp. zda-li jde studovat například dálkově, nebo jen nějaký kurz, aby se u toho dalo chodit třeba ještě do práce. Prostě pro někoho kdo skončil základku, pak nechal učnáku a ted nemá žádné vždělání kromě toho základního....díky za kazdou odezvu..
 
29.3.2004
Zdravím maturanty,maturita není fraška.Opravdu je potřeba něco umět.I když mě to stálo hodně nervů,bylo to krásné životní období.Ráda na to budu vzpomínat.Vychutnávejte si to.Ten krásný pocit z dobře odvedené práce je k nezaplacení.Držím palečky!Petra
 
29.3.2004
marurita fraška není, ale zase nemusíéte plašit..o svaťáku se dá z každé otázky něco naučit ! takže držim palce a nebojte...
 
28.3.2004
Já si zase dávam travku a vydržim i 5 hodin na maturitu nemyslet.
taK V ZÁŘÍ
 
26.3.2004
Klídek volové. Když jste šli poprvé s holkou do kina, taky jste byli vystresovaní jak blázen. To samé je matura. Nejde o nic zvláštního, na vysoké takovou maturu zažijete čtyřikrát za půl roku :o) Děsit se toho budete sice taky, ale už jen "zdravě"... Hodně zdaru!
 
25.3.2004
Pavel z Prahy je vůl.
 
25.3.2004
Čau.Mně to taky čeká- za 2 měsíce a pokud jste z gymplu, tak za svaták stihnete pěkný hovno. Nesnáším keci typu: O svatáku jsem zabrala a mám to za4. Pěkná pičovina! Pokud jsi z gymplu tak nejlepší je se začít učit intenzivně 2 měsíce před dnem D.Já se učím denně a i přesto nestíhám.Zkrátka učte se už ted.
P.S. Beru piracetam 800 a je to bomba. Vydržím se i 5 hodin soustředit na látku-všem doporučuju.
TAk v květnu
 
23.3.2004
bude-si piš že jo-fakt
 
22.3.2004
Bože jak já nenávidim slova jako matura je fraška :o), ale doufám, že je sám budu moct po tom všem pronést. Bude to takový krásný vítězství.
 
19.3.2004
Pavle ty seš vůl!!!!!!!

 
18.3.2004
Docela jsem se Pavlikem pobavil, víš Pájo, takhle přes net umí poslat někoho do pr**le každej, ale vsadil bych se, že budeš nějakej ufňukanej a jistě prudce inteligentní deb*lek, kterej umí akorát to, co si nám tady teď předvedl. Ale musím ti poděkovat, zvedl si mi tím cos napsal náladu, opravdu jsem se pobavil. A ještě by mě zajímalo, kolika lidem bys asi tohle řekl do očí?!Přijeď někdy pokecat, určitě budeš dobrej kluk a můžem Tvůj názor probrat osobně. Have a nice day. Mirek (mirasyra@email.cz)
 
18.3.2004
Pavle z Prahy-jseš normální?asi ne co?by mě zajímalo jak to bylo s maturou u tebe-pokud jsi vůbec něco studoval.Tady je to právě o tom,že se navzájem povzbuzujem a radíme si.Chápeš?Ale to je na tebe asi moc.
 
18.3.2004
Ahoj MATURANTI.Mě to letos taky čeká, studuji při zaměstnání a vůbec nemám čas na učení.Má někdo dobrou radu jak se správně učit, a co nejvíc si toho zapomatovat???Ještě nic neumím poraďte mi někdo prosim. parmenka@email.cz Dík Marťa.
 
14.3.2004
Maturuju za 2metry a od zítřka se začínám učit.Měl bych to v poho stihnout,ale už je fakt nej. čas začít.
P.S.Za svaták se to určitě stihnout nedá.Možná tak dobře zopakovat.
Pokud někdo má zájem tak pište na
arakain.arakain@seznam.cz.
 
14.3.2004
nevím, proč ti profesoři tak jančí. Vždyť to byla naprostá fraška, tedy pro mě. Je fakt, že hodně lidí z roč¨níku u ní prolétlo. Asi jsem měla štěstí, ale oproti zkouškám na universitě - zlatá maturita - Šárka
 
14.3.2004
já se tak bojím
 
9.3.2004
...já dělám (nebo spíš jsem vlastně dělal) nástavbu a letos taky maturuju, 7.4 píšu češtinu, 19.5 praktická písemná a 25.5 ústní...sakra, ja to stejne neudělám!?nejsem uplně blbej, ale taky v tom každej den neležím...mno jestli má někdo stejné pocity a chce se podělit, nebo pokecat, nebo jestli existuje někdo, kdo by vnesl do mé nejen maturitou pomatené duše trochu klidu, napište mi:-)... mirasyra@email.cz ...caf a držím všem palce (sobě nejvíc:-)Mirek_19
 
9.3.2004
ahoj lidicky, vsem preji hodne stesti u maturity, zvlast pak kamoskam do prerova atd. maturita byla pohoda v tom smeru ze ucitele se snazi spis pomoct a na potitku se vas zeptaji co umite a neumite. musite mit ale neco v hlave protoze nejde varit z ciste vody. ale jinak se nebojte a svatak vyuzijte fakt k uceni pak se vam v tele rozleje takova pohoda ze to stoji za to. hodne stesti. n.
 
8.3.2004
Ahojky,zdravim všechny co se letos třesou na maturitu-je to pravda, neni to žádná prdel,zvlášť když se 4 roky chodíte kouknout jen tak pro jistotu,jestli dotyčný ústav ještě stojí.To je přesně můj případ a o svaťáku sem myslela jen na to,jak sem absolutně vymydlená a hlavně na to,jak se s každou přibíhající sekundou tohodle fašistickýho tejdne blíží pomalu ale jistě můj konec.Mam to úspěšně za sebou a proto,jak říkal dělnický tatíček Lenin:učit se, učit se, učit se.Nepařte,nefetujte,nelelkujte-učte se! Věřte že vim, o čem mluvim.Chtít se naučit celou maturu o svaťáku je hotový inferno! Takže přeji hodně štěstí,protože maturita je opravdu fraška.To Vám přísáhám.
 
8.3.2004
prosím nematuroval někdo z Vás na SOu a soŠ Charbulova v Brně?Nejlíp dálkař?Jaké to bylo?A co profesoři?Napište prosím prosím
 
8.3.2004
dálkově si dodělávám maturitu při při práci,vůbec se nesoustředím na učení,je mi už 28,mám malého kluka,co mám dělat,jak se učit,abych aspoň nevyletěla?
 
7.3.2004
maturuju presne za 2 mesice a 11 dnu.cele 4 roky jsem na to srala a az jsem uvidela na papiru ten termin,tak mi doslo,ze to je fakt za chvili.snad to nebude tak strasne...
 
7.3.2004
Hej...jsem 4roky na pedarne. Budu maturovat za 2 a pul mesice ze 4predmetu, ktery jsou o tom, jak se je clovek nadrti. Nic neumim.....:( a navic jsem se cely 4roky vubec neucila..co mam delat?????:(((((((Lina
 
5.3.2004
Proč musím maturovat?! Nemohl by to udělat někdo za mě? Prosím... :-(
 
1.3.2004
Maturitu dostane každý
 
29.2.2004
Zdravim maturanty, zitra je 1. brezna, k tomu pondeli... ze uz vsichni uvazujete ve smyslu planu, kolik toho musite stihnnout za den, aby svatak uz byl opravdu jen opakovanim ;) Rekla bych, ze ted je ten pravy cas zacit opravdu makat, abyste se tyden pred zkouskou nehroutili a naopak mohli uz jen v klidu relaxovat (taky pocitejte s tim, ze bude hokej :). Ja to tak chytre neudelala a popravde si ani nevzpominam, co jsem v ty dva klicovy mesice breznu a dubnu provadela :( A i kdyz to dopadlo dobre, tak mi to lenoseni za ty nervy v kvetnu nestalo a dodnes me mrazi, kdyz si uvedomim vsechny varianty, jak mohla moje maturita dopadnout! Proto hodne zdaru, ale taky vule k uceni!!! :) Ivca
 
18.2.2004
zdravim vas, lidocky, neco jsem hledala na netu o Nizozemi a tak nejak me to hodilo na tuhle stranu. Ja ziju v NL par mesicu a obcas me docela chybi slyset neco "echt" ceskyho, ale tyhle stranky me opravdu docela pobavily. Preju vsem krasny den a brzkym maturantum > hodne uspechu< Katerina ( NL)
 
8.2.2004
Taky mi pořád vyhrožovali, jak je matura chabá proti vejšce atd, ale pravda je taková, že strašně záleží na tom, KTERÁ! Některý obory jsou děsnej záhul a u jinejch si sotva všimnete, že nějaký zkouškový bylo. Tak šťastnou ruku při vybírání.
 
29.1.2004
Maturanti,BOJTE SE,MĚJTE STRACH,protože tý bolesti hlavy,ráno po oslavě úspěšný¨maturity se stejně nevyhnete.Hodně štěstí.
 
28.1.2004
Ahoj, chtěl bych popřát všem letošním maturantům, aby si zachovali chladnou hlavu a neměli přehnaný strach. Já to mám za sebou už dva roky a někdy si na to vzpomenu i se zasmáním. Potvrzuji slova mnoha lidí, že maturitou vše jen začíná a že proti zkouškám na VŠ je to fakt jen hooooodně slabý odvar - a to jak v přístupu profesorů tak hlavně co se množství týče...Držím vám všem palce. TOM
 
27.1.2004
Nebojte se lidi,ten tejden předtim je sice docela hustej nápor na nerwy,ale jinak to bylo w pohodě:-))(no trochu kecam,...)...součet za wosum a šlo se kalit:-)).ale je fakt,že když sem si tahal první wotázku z češtiny tak sem měl pot až na pr***i a i ručka se mi jaksi nezvykle třásla,ale jak se wám povede ta první wotázka,tak je nerwozita tatam a de to skoro samo:-)))......no ale je fakt,že tak jak wo svatáku na gymplu sem se pak už v žiwotě neučil,ani na vejšce,kde sou (teda aspon u naší) zkoušky totální frašky a wopruz:-))))))....
s pozdravem Harry -bejvalej gymplák z jednoho městečka na Českolipsku:-)))
 
21.1.2004
Maturuju za tři měsíce a abych pravdu řekla, ještě jsem ty otázky pomalu neviděla.Neříkám, že se na vo uplně vyseru, ale nejsem ten typ, co je u učení celej den. Tak doufam, že budu mít aspoň kousek toho štěstí a že nebudu mít absolutní okno. Tak mi držte pěsti, to přináší štěstí. ;o)
Zdraví vás Znojmo
 
21.1.2004
Pred maturitou jsem si vzdycky rikala, ze nikdy nebudu rikat-Maturita je fraska a fakt to nerikam, svatak nepatril mezi zrovna nejoblibnenejsi dny v mem zivote.Ale ted prozivam prvni zkouskovy na vejsce a tusim ze maturita byla fakt slaby odvar.Tak Vam drzim palce, ale uvedomte si, maturitou to nekonci.A bude hur.
 
20.1.2004
Nejlepší byla na obchodce moje češtinářka, věděla, že umím hovno a tak se mě předtím zeptala, jaké otázky umím, řekl jsem jí 10 a 28. Tak jsem si šel losovat a dva obrazce tvořených ze čtverců, pod nimiž byly čísla, byly spojeny dvěma čtverečkama. Hádejte, co tam bylo za číslo?????? prdel, ale jinak to určitě fraška není.....Musíte něco umět a mít hlavně štěstí, tak tady nekecejte a nedělejte machry.
Petr
 
20.1.2004
Cha, tak to byl nejvetsi stres. Ale jen do doby nez jsem stal pred komisi.Vsak vite.Vsichni prehaneli, pousteli hruzu a tak vselijak podobne se snazili zasit v nas des a bes. No a pak se ukazalo ze to je celkem fraska(ale vyjimka potvrzuje pravidlo, ze?)No proste kdyz se na to totalne nevyserete a o svataku si proctete vypracovany otazky, spocitate nejakej prikladek ci zopakujete slovicka, tak potom vas (vetsinou) nic moc neprekvapi. Ted sem na VOS a tady se kona maturita kazdej semestr :-).
Nervy si pekne drzte v lati, jelikoz to fakt za to nestoji, mit rozhozenej NS.
Proto ta matura je, aby se clovek taky nekdy trochu bal...
 
17.1.2004
Zdar lidi, ja mam maturitu loni za sebou a tedka studuju na zkouskovy na vysoke, to je asi jeste horsi nez ta maturita. Takze vys nechci strasit, ale maturitou to teprv zacina a na vysoke si to nejmin desetkrat zopakujete.
Kdesi jsem nasel, ze snad letos uz ma byt statni maturita. Moc tomu neverim, ale vy jako maturanti urcite vite jak to je. Diky Jirka
 
17.1.2004
Strach z maturity je normální,ale pak si uvědomíte,jak to rychle uteklo a ta radost,když už je to za váma je neopakovatelná.Pökud chcete poradit nebo uklidnit pište na 1.Lenda@seznam.cz.Ráda pomůžu,vím jak jsem se bála já.
 
15.1.2004
Ahoj lidičky.Taky se tak bojíte matury?Já mám největší strach z účta a z angliny.Poradíte někdo,jak to vlastně probíhá?A jak mám obalit nervy proti stresu?Všem,které to čeká, přeji opravdu hodně štěstí a těm kdo to mají už úspěšně zasebou gratuluji!!!!Ale já se tak bojim!!!!!!
 
4.1.2004
Tak maturittu mám zasebou..a to dokonce dvakrát..Nebylo to o tom, že bych neuměla, ale o tom, že jsme měli na gymplu jednu profesorku 8 let a já byla odmlouvavá a člověk s nevyváženejma známkama 1 a 5. A tak, ač každý tvrdil, že to na 5nebylo a ač se za mě dvě učitelky z komise přimlouvaly, tak sem neuspěla a biologii si zopakovala v září. Samozřejmě jsem měla zamítnuty veškeré přijímačky na vejšku. Jen do Plzně, kam jsem se kvůli příteli chtěla dostat nejvíc, jsem mohla dělat přijímací zkoušky v náhradním termínu. Ale musela jsem napsat písemnou žádost, kam jsem uvedla, že maturita z NJ dopadla za jedna:-) A tak jsem 28.8. dělala přijímačky na ekonomku a 10.9. maturitu..Učit jsem se začala týden předem a nakonec jsem vše zvládla. A vlastně můžu mé "hodné" paní profesorce poděkovat za to, že jsem ted šťastná a studuju vejšku, protože v prvním kole brali méně lidí, kdežto v kole druhém brali ty, co zkoušky udělali...Ale nadruhou stranu vím, že maturita ze ZSV na pět byla- skoro nic jsem neuměla a spolejhala na našeho profesora...už u potítka mi poradil a nadiktoval co šlo a pak mi vše šeptal..Jediná rada-v tom čtvrťáku je času fakt málo-Nezapomínejte na to!!!
 
21.12.2003
Já maturoval ve šk. roce 2002/2003 na CIRYLOMETODĚJSKÉ STŘEDNÍ PEDAGOGICKÉ ŠKOLE v Brně. Jestli byl strach? Velkej, ba co víc: přímo monstrózní. Potil jsem se, měl jsem sucho v krku a hlasivky, jako by snad stávkovali nebo co?!
... Učil jsme se pořádně až asi 14 dni před dnem D. Známky?: ČJ-4, Bio-3, Ped. psychologie - 2, Dějiny výtv.umění- 1.
Ta dřina za ten kus papíru určitě stojí!
 
17.12.2003
Jo hosi to byl kurva mrsk!
Udelal sem to za dva

 
16.12.2003
no jak tady vsici rikaj ze staci zabrat o svataku tak je to pekna pic*vina,pokud se nato nekdo behem celejch 4 let ani nepodival tak nema sanci.Ja sem se ucila jak magor,ze vsech predmetu(btw maturovala sem ze 6 predmetu)sem si vytahla otazky ktery sem umela nejmin...takze smula jak prase.No a neudelala sem to z ekonomiky.Maturita je jen a jen o nahode.Neni to vubec o vedomostech.V zari sem to ale nakonec zvladla a dostala se i na vejsku takze parada.
 
11.12.2003
O svaťáku jsem byla úplně v tranzu, protože celý rok jsem byla v pohodě, ale neudělala jsem jen 1 předmět, který jsem udělala v září. Při maturitě ti všichni profesoři hrozně pomáhaj. Patnáct minut uteče rychlostí blesku a pak si uvědomíš, že to byla pohoda. Stres před maturitou nezávidím, ale zvládne to fakt každý. Těmhle řečím jsem před maturou taky nevěřila, ale je to tak. A když to budeš dělat až v září, tak to zvládneš ještě líp, než v červnu. V září to udělá každej blb. Profesoři fakt pomáhaj a byla to fraška. Všichni to pochopíte a hlavně žádnej stres!!!
 
9.12.2003
Sakra je tu někdo kdo maturoval z matiky?! Mám dojem že to je nejvíc pojebanej předmět kde sakra záleží jakou otázku si vytáhnete!!Shit
 
8.12.2003
Ahoj všem,
Ale doufám,že se mi takhle podaří ulovit spíše nějakou holku.Ne na rande,ale na občasné psaní e-mailů,nebo sms,klidně se můžeme jen tak prozvánět.Uvědomuji si,že to zní pěkně hloupě a dosti to může vypovídat o (ne)inteligenci tvůrce těchto řádků.Spoléhám však na anonymitu a na to,že budu mít šanci to alesponˇ trošku vyvrátit ,když mi napíšeš.Je jedno o čem,třeba o škole.zájmech,kámoších,ale i o tom,co tě třeba zrovna dnes,nebo někdy naštvalo… lukyjan@centrum.cz +420721861448

Všem přeji mnoho studijních úspěchů a hodně štěstí při Matuře.


PS:Těším se…

 
8.12.2003
ja jsem delal maturu nekdy v zari ucil jsem se jeden den mel jsem tahaky udela jsem ze tri v patek mam opravnou z jednoho a zase nic neumím no jsem zvedav vubec se mi nechce ucit tak an to seru necham vsechno nahode nazdar bazar
 
30.11.2003
Bylo to hrozné, ale nakonec jsem to zvládla za samý. Bylo to taky tím, že jsme měli dobrý učitele. Nesmíte se na to vykašlat.
 
26.11.2003
jo, vsichni jsme se báli a měli nervy, ale o tom to je.každej si tím projde a tady se dá trochu uklidnit.
 
22.11.2003
všichni radíte po maturitě!!Stejně se byli všichni vysraný.Po boji je každej GENERÁL.Pave
 
14.11.2003
Sice mám maturitu už za sebou pět měsíců, ale do teď na to vzpomínám - učitelé byli super a moje nervy na dně. Nenechte to na posledních 14 dní jako já - mám sice vyznamenání, ale každej to štěstíčko mít nebudude a ty NERVY ZA TO NESTOJEJ!!! Držte se a hlavně vydržte! A v září třeba na vysoký! :-)
 
9.11.2003
hodně štěstí!!!!!!!!!
 
6.11.2003
ještě jednou někdo použije slovo palečky nebo jinou zdrobnělinu a pobliju se. Existuje hnusnější slovo než palečky??? Že by pěstičky???
 
3.11.2003
Ahoj všichni maturanti!Moc vám držím pěsti at to zvládnete a pak už máte jen důvod k oslavě.Já maturovala letos v červnu a bylo to v pohodě, jen ty hrozný nervy!Ty teda byly velký.Ale to je normální, každej si tím musí projí a věřte nikdo vás nechce potopit, pokud si to přece jen zasloužíte, učitelé přivřou oči, je to přece i jejich vizitka kolik vas projde a kolik ne!A učení?Dejte tomu dost o svatáku, úplně maximum a hlavně je dobrý začít už pozvolna s opakováním tak v lednu.ahojda a držím opravdu všechny palečky at to zvládnete.
 
2.11.2003
Celý 4 roky sem na všechno sral a za 10 dni sem si nasoukal do hlavy tak polovinu otázek z každýho předmětu.Měl sem strach ale zvladl jsem to.Učitelé mi trochu radili a v cestine v ktery sem si byl jistej (za jedna z písemný a otázka na kterou sem se učíil a něco i přečet) me malem potopili kdyby mi nepomohla moje třídní.Záleží na tom jak velký sou lidi svině.
 
1.11.2003
Ahojky!Já jsem maturovala letos v květnu a jako po celou dobu studia sem si nechala všechno na poslední chvíly-svaťák!Nikdy sem nebyla dobrej student a prolejzala se 4 takže představa ,,třeba si vzpomenu´´nebyla na místě!Maturovala sem z šesti předmětů tudíž mi na 1 den připadal 1 předmět!Byl to hroznej týden, poslední dva dny už sem ani nevěděla jakej předmět si zrovna čtu, ve všem strašnej zmatek!Byla sem nervozní, ale počítala sem s větší trémou a hlavně když jsem si ráno vytahla první otázku tak uz na nějakou trému nebyl ani čas!Všechno šlo tak rychle!Najednou sme stáli v pozoru před komisí a čekali!Kromě jednoho předmětu jsem to udělala na 4 a to ještě nejspíš proto že učitelé byli fakt sqelí!Jen ta čestina, tam sem si ani neškrtla!Nikdy mě nebavila a myslim že při svaťáku sem ji taky nestihla!Spolíhala sem na nějakýho Čapka, Máchu....ne byl to Vývoj divadla!Otázka č.16!Tam sem to vzdala,prohra byla jasná!Učitelé se snažili, to je pravda, ale já neměla ani páru co kdo tam patří!Nechala sem je mluvit a myšlenkama už sem byla u telefonu jak to vysvětluju tatíkovi!A tak mě maturita z češtiny čekiala v září!Slibovala sem si jak začnu aspoň měsíc dopředu, na 1 den 1 otázku a žádný hoňky a zmatky!Jo, týden před termínem sem ani neviděla seznam otázek natož jejich obsah!Maturovala sem v pondělí a šprtat sem začala v pátek!Řeknu vám že se to zvládnout dá, ale ten bordel co sem v tom měla?Já už pak do sebe motala úplně všechno!A v neděli sem měla tak 100x větší trému než když jsem šla v květnu!Opravdu!A to jsem šla na 1 předmět a proti květnu sem byla i docela připravená!V pondělí ve dvě odpo sem vyfásla husitství,na potítku popsala celej papír, u stolu jim to všechno pěkně sdělla, dostala maturitní vysvědčení a jela domu!Co vám můžu poradit je aby ste si to fakt nenechávali až na svaťák!Nebudete toho mít tolik najednou tudíž v tom nebudete mít takový bordel a nebude se vás zmocňovat taková panika a stres!Jinak myslim že maturita v září je lepší-jsou tam jen učitelé školy a žádná komise od jinud a daleko klidnější a volnější atmosféra!Maturanti 2004 začněte včas (leden je dobrej záchytnej bod) a držim palečky a málo nervíků!
 
30.10.2003
Ahoj! Letos jsem maturoval na SPŠ chemické. Pokud se opravdu budete učit, tak to zvládnete. Pokud ne, tak nevěřte, že vám profesoři pomůžou! Není to tak.
 
28.10.2003
Ahojky maturanti, já také letos maturovala. šádná fraška to není a jsem ráda, že to mám za sebou, ještě ted se mi o tom zdá.A ikdyž se pilně celý rok učíte,stejně to zapomenete a o svaťáku se to vše stihnout nedá. U maturity si každý stejně vytáhne aspoň jednu otázku, kterou si ani jednou nepřečet. Mě se to stalo ve dvou případech.Takže maturita je vážně jen o štěstí.Jo a taky záleží hodně na tom jak se celý 4.roky učíte,pokuď jste fakt na to kašlali, profesoři si vás pěkně vychutnaj.Tak ať se daří,ten pocit je potom skvělej.Pája
 
25.10.2003
Ahoj všichni studenti,maturovala jsem letos (22.5. 2003,vida ještě si pamatuju i datum :-) Jen jsem vám všem chtěla říct,že maturita opravdu žádná fraška neni. Ti co tvrdí že jo,tak tomu možná i věří,ale nechápu jak to můžou říkat,pokud už jí maj za sebou. Copak vy jste se neučili?A pokud ne,tak jste se ani trošku nebáli tesně předtim?to jsou všichni opravdu takoví suveréni,že jdou k matuře naslepo a s tahákama a nemaj v sobě ani malinkatej pocit strachu?Tomu prostě nevěřim a už jenom pro ten strach bych o maturitě nemohla říct,že je to fraška. Budu teď konkrétní,abych dokázala vysvětlit,co přesně chci říct. Učila jsem se na maturu cca 2 měsíce,nejintenzivněji samozřejmě o svaťáku,ale to se nedá stihnout. Maturovala jsem z čj,nj,ang a zsv..celkem lehká matura dalo by se říct.Je totiž pravda,že pokud umíte trošku mluvit,tak maturita z jazyka(teď nemyslim čj) vážně o ničem jinym neni. Před svaťákej jsem "uměla" celou čj a zsv a řikala jsem si jak jsem vysmátá. Ten jeden celej tejden mi málem nestačil. Začala jsem si pročítat jazyky(kecací otázky je totiž vážně zbytečný se šrotit zpaměti,pokud teda ten jazyk trochu umíte)trošku jsem narazila na otázkách z historie,protože nad ty by jste si asi vážně sednout měli..no prostě jen taka tak jsem stihla doučit se historie z jazyků a zopakovat celou literaturu z čj a zsv,s hrůzou jsem totiž zjistila jak rychle se zapomíná :-))....nikdy nebudete umět všecho,to prostě nejde..ale radila bych vám,těm co to máte před sebou,neudělějte to,že se vykašlete na něco úplně. V krizovejch situacích se učte aspoň části,ať víte o čem mluvit. Měla jsem spousta spolužáků,kteří byli mnohem lepší studenti než já a odmaturovali za hůř a i naopak sousta flákačů,co dopadli relativně hodně dobře...proč?Protože si vytáhli otázku,která prostě sedla. Je to na vás,můžete jít k matuře s tim,3 otázky z 25 jste vůbec neviděli,ale co pak až si tu 1 vytáhnete?Řiká se risk je zisk...ale štěstí přeje připraveným..a tomu já věřim,protože neuměla jsem všechny otázky,to se prostě nedá všechno naučit,ale všechny jsem měla alespoň přečtený. A vyplatilo se mi to,vytáhla jsem si totiž ze 2 předmětů otázky,který jsem vůbec nechtěla,ale měla jsem je aspoň přečtený a dostala JEŠTĚ za 2 :-)).......maturita je opravdu nespravedlivá v tom,že stačí sáhnout kousek vedle a vytáhnete si otázku,ze který dostanete 1 třeba podtrženou a taky vedle a třeba neuděláte.....učitelé k tomu přistupujou jako my,pokud nejdeme úplně na slepo,nevidim důvod,proč by nás chtěli potopit.Tak jo,to je asi všechno...tak hodně štestí,nemusíte se učit denně,ale svaťák vám vážně nestčí!
 
23.10.2003
Ahojte! Taky jsem odmaturovala letos. Na obchodní akademii. Možná se budu opakovat: je to fraška, ale znovu už bych nechtěla .. Nejhorší byla praktická. Těžká jak pro koho, ale náročná. 6 hodin v kuse! Jinak hodně záleží na profesorech. Ale vesměs nás vyloženě potopit nechtěl nikdo. Učit nebo spíš opakovat jsem začala asi v lednu, zvolna po lehoučku. Ale o svaťáku to bylo kruté. Od rána do rána. Většinou opakování, ale těžké otázky převážně z ekonomiky jsem se musela nadrtit (ani nevím jak) Ale nebojte! Věřte si a zmáknete to!
 
21.10.2003
Maturoval jsem na jisté průmyslovce s chemickým zaměřením kousek od Zlína(chytřejší si domyslí - není jich tam nmoho). Maturita byla celkem v pohodě až na Angličtinu u p. PhDr Bob...ové, i pokud trpíte láskou k Anglickému jazyku a literatuře, jděte se raději oběsit, nabo maturujte z Matiky. Ti kdož "studují" u výše zmíněné pí profesorky, zajisté vědí, že Angličtinu se naučí, potažmo maturitu udělá jenom ten, kdo se naučí všechny headwaye zpaměti a ještě bude umět geniálně memorovat vybrané články, především z Rainbow. Na druhou stranu chtěl bych vyzdvihnout osobu p Ing. Švi---ka, který Vás sice celé studium drtí, ale o svaťáku se do jeho předmětů nebudete muset ani podívat - všechno už budete umět. Ba co víc i kdyby ne ještě Vás podrží, škoda jenom, že takových pedagogů je žalostně málo.
 
21.10.2003
Maturoval jsem na SPS chemické,a z naší třídy neodmaturovalo 6 lidí. Nejdesnější zkoučející byli ti, kteří se zdáli v pohodě a naopak. Jinak se to dá zvládnout, hlavně je potřeba umět aspoň základní věci a mluvit a mluvit...
 
12.10.2003
Taky jsem maturoval letos, řeknu vám že jsem se hrozně bál - byl jsem na škole která mě vůbec nebavila. A svaťák? To jsem se učil každý druhý den - no učil, spíš jsem se snažil, abych alespoň ke každému tématu něco řekl. A z jednoho předmětu jsem v pololetí čtvrťáku pomalu propadl, a nakonec jsem odmaturoval za 1. Chci jen říct, že se nesmíte bát mluvit, hlavně před komisí mluvte, a když nevíte jak dál, zkuste rozvinout svou teorii, jak si myslíte že by to mohlo být, oni to ocení, a hodně pomůžou! Věřte si!
 
8.10.2003
Maturovala sem letos. Četla si pořád dokola vaše zkušenosti, ale dokud si tim člověk neprojde, nemůže ničemu věřit. Každej má jinou zkušenost. Ale nejdůležitější je nedělat ze svaťáku ten nejhorší tejden v žiottě. Nakonec to je tejden před koncem trápení s maturitou, takže by se měl přečkat v pohodě a celkem rychle. Učila sem se průměrně, a průměrně učila na maturitu. A mám ji. takže si z toho nedělejte hlavu..existuje mnohem víc horších věcí..
 
27.9.2003
nejhorší jsou tak ty dva dny předtim, nejíte, nespíte, hubnete, máte strach, nervy v kýblu a slabší povahy si i pobrečí...
pak se ale vzchopíte a statečně podstoupíte tuto zbytečnou zkoušku, která je noční můrou všech studentů...a jakmile ji budete mít za sebou, noční můra se promění v krásný sen a vy to pudete hned zalejt někam do hospy, hehe
a když to neuděláte, nic se neděje...
maturita v září=maturita najisto
popř. někdo září, nekdo v září...
 
23.9.2003
No, podle mě není nejhorší ten den, kdy se maturuje, i když to je teda taky pěknej nářez, ale spíš ty dny předtím.
Ten svaťák. Jak se do sebe člověk snaží narvat co nejvíc učení. Pro mě byl nejhoší těsně den před maturou. Maturovala jsem minulej rok, tak je to ještě docela čerstvý:)) Kdo si budete chtít vylít srdíčko nebo s něčím poradit taky piště na baram@tiscali.cz
Pa a hodně štěstí, ještě na to mátě hodně času!!!
 
21.9.2003
Maturita není fraška,ale zase se dá zvládnout.Chce to jen snahu a fakt na to sednout,aspon o svatáku.Vyplatí se to.Ten týden bez ostatních krásných věcí se dá zvládnout a představa,že pak to budete mít,je super.Pokud máte dotazy nebo chcete jen uklidnit,napiste na:1.Lenda@seznam.cz
 
19.9.2003
Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem.
 
17.9.2003
Už mě nebavěj ty kecy,že to nic neni,že se nemusíte ani učit,že vám profesoři všechno poradili...U nás to tak rozhodně nebylo!!!dnes dělám s ostatníma opravky!!Takže pro ty co letos maturují:ŽÁDNÁ FRAŠKA TO NENÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
16.9.2003
AHOJ.DRZIM VSEM LETOSNIM MATURANTUM PESTI.NAS PROFESORI STRASNE ZKLAMALI CO SE TYCE ZNAMKOVANI.BYLI FAKT PRISNY-ASI ABY NAM UKAZALI,ZE MATURITA NENI PROCHAZKA RUZOVYM SADEM (A TO TEDA NENI), A ASI TAKY CHTELI POSTRASIT LETOSNI MATURANTY. MATURITU SEM ZVLADLA (TO DE URCITE), ALE DODNES MAM BLBEJ POCIT Z MEJCH ZNAMEK. PA K.
 
15.9.2003
Čau lidi!Maturity jsem se děsně bála,ale nakonec to nebylo vůbec tak hrozný(mám to za samý a ani jsem se moc nezapotila).Profesoři měli málem větší nervy než všichni studenti dohromady....proto radili jak mohli.Stačí se na to ve čtvrťáku nevykašlat a připravovat se na každý maturitní opakování (u profesorů si šplhnete,že jste se konečně vzpamatovali a oni vám to pak u maturity vrátí)....pak se to ještě jednou o svaťák nadřete a musíte to v pohodě udělat.Nejhorší jsou ty nervy,když víte,že jste se na to vyflákli.Přeju hodně štěstí a pevné nervy!J.
 
11.9.2003
Ahoj všichni,kteří letos maturují.Už to máte za pár co?Všechno to ueče jak voda a bude na potítku.UŽ MLČÍM!!!!!!jEN VÁM CHCI UPŘÍMNĚ POPŘÁT PEVNÝ NERVY A HLAVNĚ MOC MOC ŠTĚSTÍČKA.DRŽÍM PĚSTI.ZVLÁDNETE TO.