Hl.strana - Maturitní otázky - Referáty (Moje referáty) - Plesy (Tipy,Firmy) - Vysoké školy - Kurzy - !SHOP!


Jaký byl ples (2008/2009)

23.6.2009
zdravím,
My měli na maturáku Michaela Jacksona , vzhledem k tomu, že jsou koncíky teď v létě tak zase je v kurzu a ai nedokážu slovy popsat jakej byl úspěch...
mrkněte na jeho vide a napište mu .. je vážně dobrej :)
http://www.youtube.com/watch?v=BdqIdS7QF_0

3.4.2009
QUEEN idioti.To teda musel bejt maturák.

1.4.2009
QUNEE se píše QEEN a náš maturiťák byl uplně nejlepší...lepší nikdo nezažil :)

18.3.2009
ahoj, no muj maturitak jak se tomu dnes tak rika dopadli velmi dobre. Organizovali jsme ho tak trochui spolecne. mely jsme stesti, protoze jsme mely pronajmuti salu s malym barem zadarmo od jednoho kamarada a pri serpovani jsme mely pustenou hudbu asi takovou tu klasiku od QUNNE - WE ARE THE CHAMPIONS nebo takoveho neco tak ze za 1

18.3.2009
Ahoj náš ples byl pěknej, organizovali sme si ho sami. Jen nás teď mrzí, že nemáme společnou fotku, protože skoro všichni se opili ještě před zahájením a po ošerpování zdrhli k barům.

17.3.2009
souhlasim HAPPYBAND je pěknej vopruz. Radši nebrat.Vše z MP3 a ty tuplovaný zpěvy no prostě běs.

15.3.2009
náš ples byl téma hollywood, nemohla tedy samozřejmě chybět limuzína, kterou každý procházel na stužkování, na závěr stužkování vypukl velký ohňostroj

2.3.2009
Teď sem byla ve čtvrtek (ČB-Metropol) a zítra du znova...třídy plný kluků a Ti umí udělat akci!!! :-)

22.2.2009
Můj maturák to nebyl,ale super kalba,ve Strakonicích.A maturantka co asi dostala nářez,přes šaty;-)

18.2.2009
byla tam chlastacka

16.2.2009
My to budem mít na Okoři vole, Eva a Vašek, Pepíček Zíma... to bude hustýýýýýýýýý

1.2.2009
Já osobně maturovala loni a celý ples jsme si organizovali sami. Od prváku jsme vybírali peníze do fondu, abychom to měli z čeho zaplatit. Sehnali jsme i nějaký sponzory, takže nakonec nám ještě něco zbylo:) Na předtančení jsme měli profíky, jinak jsme si všechno sestavili a odtančili sami:)

1.2.2009
V Kralupech si ples organizujem tradičně sami. Gympl se odmítl starat o jakoukoli kravinu a vše včetně financí a tak je na nás. Na druhou stranu nám do toho už ani nekecaj... Ples sme měli 12.12. a bylo to naprosto skvělý. Zahájení, předtančení a půlnočko sme tancovali sami, jako bonus sme získali jako sponzorskej dar čokoládový fontánky (téma maturáku byla čokoláda) a užili sme si to. Bylo to náročný, ale lepší než platit vstupný na vlastní maturák.

26.1.2009
Náš letošní ples byla totální katastrofa. Radím všem, aby se nějak se všemi třídami dohodli a uspořádali si ho sami. Nám to aktivně organizovala škola, byla tam cimbálovka ( asi nejlepší zdroj zábavy ), nějaká neznáméjméno band a jeden "dokonalý" DJ. Nedostatek míst na sezení, maturanti měli místa v oddělené místnosti. I když jsme malé město, taj jeden lístek pro ostatní za 250 Kč, pro maturanty za 100 Kč a pro těch pár, co si připravili úvodní tanec byl lístek za 50 Kč. ( asi kompenzace za to, že si v půjčovně museli půjčit bílé svatebky cca za 3500 a výš ). Někdo si očividně namastil kapsu. Ani občerstvení nebylo, pouze pro ostužkované levné šampaňské, díky kterému jsem měla kocovinu jak prase :)) Mimochodem organizátor bylo Masarykovo gymnázium Vsetín.

14.11.2008
My jsme měli na Václaváku v dešti slučku.

19.10.2008
nevím ještěsem ho neměla!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18.9.2008
Ahoooj,my měli maturák v Táboře na Miléniu a byla to dokonalá pařba:)S ničím nebyl problém,vše probíhalo hladce,prostředí super-prostě spokojenost:)Byli jsme se kouknout i na maturáky v Palcátě, a to byl fakt humáč:(Takže Milénium vřele doporučuji!!