Hl.strana - Maturitní otázky - Referáty (Moje referáty) - Plesy (Tipy,Firmy) - Vysoké školy - Kurzy - !SHOP!

Jaký byl ples (2009/2010)

30.5.2010
Koukám, že se tu píše na úrovni...škoda a přitom to byl tak super web.Jirka

20.5.2010
Znechucena jsem po pul hodine odesla, protoze se z toho stalo divoke disco.

20.5.2010
Ja sem tam nešla.Lidi okolnosti a prostě mi to za to nestálo.

7.5.2010
Moje zkušenost: bez dobrého moderátora, upozorňuji dobrého,je maturák chaotický.
Často se moderátor podceňuje a potom brepta , který to dělá poprvé v životě / většinou z řad spolužáků/a neumí ples ani organizačně zvládat, natož mluvit je průser.Samozřejmě typy s profláklým ksichtem stojí hodně peněz, ale je i možnost najít i dobrého moderátora, většinou z řad rádíí apod.

5.5.2010
POZOR,POZOR! Moderatori jsou TUNELARI a to byste meli davno vedet. Tak si nestezujte a neserte se, protoze prave VY jste ti, kdo jsou neschopni blbci. Priste si dejte rozum do hrsti a udelejte si ke sve radosti a spokojenosti ples dle sveho!

5.5.2010
Nejhorší,jaký jsem kdy zažila! Moderátor,nevěděl pomalu ani,jaký jsme obor a fotograf s kameramanem se zaměřovali jen na určitý lidi!!!

21.4.2010
výbornej

4.3.2010
1.3.2010 ????Co to tu zkresluješ a mateš lidi anonyme a píšeš za jiné.Dan,napiš mi Danda33@seznam.cz

26.2.2010
Bylo to bezva. Kluci dali ochlastane tridni ucitelce na rozlpucenou nekolikrat pres hubu a jeste ji poblili.

24.1.2010
Ahoj, chci se jen zeptat jestli by jsme nenasli tridu ke ktere bychom se mohli pridat na maturitni ples. Jsme maturitni rocnik 2011/2012, je nas 16 a krom jednoho kluka same holky. Jsme prvni maturitni rocnik na skole a protoze na nasi skole (dostihoveho sportu a jezdectvi, Praha, Velka Chuchle) nikdy maturita nebyla, musime si vse zaridit sami. Strasne radi bychom mely ples, ale objednat si sal v 16ti lidech opravdu nejde, tak predem diky Zuzka piste na DudliDudliBleee@seznam.cz

22.1.2010
Horváti už hrajou taky dlouho,tady v Benešově jsou už oposlouchaný, ale to se okouká kde kdo.Taksi dejte změnu, třeba Elizabeth, Golf, MIDI,Swing band, je spousta jinejch plesovejch kapel.Hlavně né dua a tria se samohrajkama.Jirka

21.1.2010
Lidi co blázníte,je spousta jinejch kapel,tak proč furt řešíte midi?navíc už hrajou dlouho,taksi dejte změnu.My jsme měli Horvát band,a byli super....Michal P.

21.1.2010
No coment, hlupáku.Iva Janotová

19.1.2010
Nejen že nevidíš, tuším že ani neslyšíš a jen závidíš klukům, že jim to šlape a mají plno akcí.Tomáš

17.1.2010
Naš ples byl bommba a na kapelu MILANOS NENECHAM DOPUSTIT .LUCKA

15.1.2010
Ty hňupe pode mnou napsal jsi špatné číslo a jdi se léčit na psycho.

22.12.2009
nedá mi to a musím takly něco napsat i když už je to asi 5 let co jsem měla maturák, ale myslela jsem si, že na sále a na kapele moc nezáleží, pač na našem plesu tenktát to bylo super, chodím na plesy každý rok a ted jsem byla ségře v Prachaticích a to co jsem tam zažila byla fakt mazec!!!poprvé v životě jsem se na plese nudila!!!jako organice a vše bylo OK, ale ty woe ta kaplea???4 hrkálisti no mazec!!tancovat se fat nedalo, chlastat tayk ne!!!!protože ty bary????no coment! a o budově ani nemluvě!!! Zlatej Palcát v Táboře!!!ovšem Milenko je luxus. Jen chci říct, že na kapele a na sále fakt moc záleží a jak píše tady Iveta, a nevypaltí se na tom šetřit!fakt je lepší si kapleu poslechnou live, protože to co mají na webu ...je možná hezké...ale je opravdu jejich?mějte se maturantíci:-) a hodně štěstí:-) Eva

22.12.2009
My jsme si vzali na náš maturák hudbu Happy band, celý večer pouštěli muziku a ani jeden z nich nehrál a nezpíval i když to zdatně kamuflovali.I barmani v Mileniu se tomu tlemili.Opravdu vybírejte a jděte si dopředu někam poslechnout, jinak naletíte jako my na hezký ukázky na webovkách.Iveta Šobchod.

1.12.2009
Od sponzora Kalianko jsme chtěli, aby nám sponzoroval ples. Když jsme mu poslali veškeré údaje (včetně adresy jedné spolužačky) odmítl náš ples sponzorovat z důvodů: nepodepsali jsme se pod e-mail, nenechali jsme zprávy v historii. Zavání podvodem.