Školní příhody z roku 2000

2.8.2000
Maturitu mám sice až za pár let,ale už ted mi leze mráz po zádech.Sice vím,že jsem dost chytrá,ale to mi nijak nepomáhá.
Všem,kteří jste maturu zvládli blahopřeju a vy ostatní si z toho nic nedělejte,přeci není všem dnům konec.

23.5.2000
Mam jeste tejden, casu dost...., ucit se asi nebudu nic neumim, ale umim si vylosovat spravnou otazku :)
napoleon 2000

20.5.2000
Za dva dny vole.
Za dva dny a sem dutej vole.
To bude úlet vole.
Ještě že je to pivo...

9.5.2000
Zdravíme všechny lidičky, který se musí učit. A litujeme vás,ale zas tak moc né. My si to taky musíme vytrpět. Čau Evča a Martina

9.4.2000
Jo tak cist ty vase zpravy me teda fakt uklidnujou. Zatim jsem v poho, ale zacinam citit, ze kazdy, kdo rikal, ze se zacal ucit az o svataku, tak je pekny idiot, nebot, i kdybych nechtel, tak se proste ucit zacit musim driv. Je to celkem hnusny pocit, ale az bude po tom, tak budu kara kazdy den.

9.4.2000
Jo tak cist ty vase zpravy me teda fakt uklidnujou. Zatim jsem v poho, ale zacinam citit, ze kazdy, kdo rikal, ze se zacal ucit az o svataku, tak je pekny idiot, nebot, i kdybych nechtel, tak se proste ucit zacit musim driv. Je to celkem hnusny pocit, ale az bude po tom, tak budu kara kazdy den.

9.4.2000
Jo tak cist ty vase zpravy me teda fakt uklidnujou. Zatim jsem v poho, ale zacinam citit, ze kazdy, kdo rikal, ze se zacal ucit az o svataku, tak je pekny idiot, nebot, i kdybych nechtel, tak se proste ucit zacit musim driv. Je to celkem hnusny pocit, ale az bude po tom, tak budu kara kazdy den. Krysspha

24.3.2000
čafík všem,

moje sestřička maturovala loni, byla z toho úplně v prdeli a teď tvrdí, že jak maturita, tak i přijímačky na vysokou nejsou nic v porovnání se zkouškami. U matury vás všichni (nebo skoro všichni) znají a u zkoušky zu geodézie se s váma nikdo nesere. Takže MATURUJTE HESKY!!!

13.3.2000
Zdarec,
Me maturita jeste nesere, ale az to pride .....

29.2.2000
no, že je to fraška je sice hezký, ale vzhledem k tomu, že mám jen 2 měsíce času a sem dutej, je to dost nepříjemný... Asi se z toho poseru, ale

26.2.2000
Z hodiny prirodopisu,odpoved zaka?,,Vceli kralovna vyleti z ulu na svatebni cestu a truhlari ji oplodni"

21.2.2000
Jak muze nekdo rict, ze maturita je fraska. Stejne jsou pred ni vsichni "posrany" a stejne se ti dalsi budou ucit. Protoze neucit se vubec, to vazne nejde.

10.10.1999
Kdyz jsme psali pisemku z fyzyky,vsichni ji uz odevzdali jenom ja ne.Mela jsem tahak pod papirem, ale vubec jsem si nevedela rady.Potom ke mne ucitelka prisla a chtela abych ji odevzdala papir s hotovou praci a ja pod nim mela ten tahak !!! Dala jsem si ho pod ruku a ucitelka si vzala ten papir.Nic nerikala,ale ja si myslim ze me videla. Kiki 7.B

7.10.1999
Nevím, jesli tahle príhoda je zrovna veselá, ale už je to taky dost let co se to stalo:)... zkrátka, ješte dávno na základce se jeden ubohý chlapecek o prestávce tak rozcílil, že zacal tlouct hlavou do skla ... až ho rozbil... a rozbil si o nej i hlavu:) .. a od té doby k nám do školy chodila na trídní pohovory psycholožka:). Stejne to byly krásný doby:). Ted už me ceká jen ta maturita.

Marcela,17

20.9.1999
Fakt je ten, že musím se všemi souhlasit, že je dobre, že už mám maturitu za sebou. Clovek se toho desne bojí a nakonec zjistí, že je to fraška.