Školní příhody z 2000/2001

2.8.2001
Pri hodine zemepisu jsme se ucili o Indii.
Mimojine se ucitelka zminila, ze v Indii zije neco pres 8 milionu obyvatel a rocni pribytek je asi 0,5 milionu. V tom se zadni lavice ozvalo:
To je tim, ze nemaji televizi, prasata!

21.6.2001
jedna moje spoluzacka (mimochodem divka ne moc chytra) prohlasila ve 3. maturitnim rocniku ze Karl Marx se narodil v Temeline, dobry co?me matura ceka az zarok a vyklepana jsem uz ted.obdivuju a zaroven gratuluje vsem kteri to zmakli a jestli jste to nezmakli zvladnete to urcite v zari a kdyz to ani potom nevyjde svet se kvuli tomu nezbori a chleba kvuli tomu taky nezlevnej ne?!vim ze se mi to keca, ale urcite vas, kteri neodmaturovali zas tolik neni!!!drzim palecky vsem a vy mi je drzte pristi rok dik. P.M. M3

9.6.2001
Kazdej,kdo si mysli,ze se na maturu musi srotit,je pekne vedle!Ja se na to vubec neucila,ale rikam VUBEC! a zvladla jsem to.Nejde tam skoro vubec o vedomosti,ale o stesti.Je to jen takova formalita,kterou si vymysleli nejaky cvoci.Nemejte z ni nikdo nervy,je to pohoda a desna fraska!!!!

7.6.2001
Jedna holka z naší třídy si ve vyučování stčila kus ubrousku do ucha a pak ho nemohla vytáhnout.
Žákyně: "Paní profesorko, není v uchu nějaká díra aby mi to spadlo do mozku?"

4.6.2001
Žákyně si listuje v k knížce s horoskopy.
Učitel: "Tak jste zjistila, že jste ve znamení prasete?"
Žákyně: "Co!?!"
Učitel: "Já jsem v čínském horoskopu prase."
Žákyně: "To jsem si myslela."

26.5.2001
Bylo to před deseti minutama. Vyukal jsem adresu do řádky v Exploreru a najednou vivim, že je tu velký hovno...sbohem pazmrdi!!!

13.5.2001
Bylo to asi ve třetí třídě. Byl průvan a učitelka poslala jednoho kluka zavřít okno. A jak ho zavřel a poodešel, tak vypadla tabulka skla a spadla ze čtvrtýho patra přímo asi krok před farářa, který šel zrovna kolem.

8.5.2001
Na školním výletě, bylo slunné počasí a všichni se šli koupat. Jedna spolužačka šla za profesorkou a oznámila ji ,ž e je úchylná na úpal a že jsi jde lehnout :o)

17.4.2001
Spolužák z naší toídy v jídelni potkal paní ueitelku. On odpovidil a paní ueitelka mu oekla "Co seš drzý na pani ueitelku?" A spolužák se rozbreeel, i když vubec nebyl na pani ueitelku drzý.

7.4.2001
Za misíc a pul maturuju a co????Hu Hu
docela tižce mi houká!!!!!!!!Doufám ,že vám taky,a jestli ne,tak doufám,že zaene,a? v tom nejsem sama.Poedem všem dikuju!!!

19.3.2001
Ahoj lidieky, jsem úplni hotová za 3 misíce mám maturovat a jsem dutá jak bambus poraite co s tím, ale ne hlavni se ueit, toho mám už po krk.

18.3.2001
No nám na školu nikdo zavolal,že je tam bomba.To byla bomba,když jsem se podle neoficiálních informací dozvidil,že pan oeditel nezavolal,tak jak má,hned napoprvé policii,ale zavolal ji až tehdy,když ten dotyený volal poetvrté.Samozoejmi jsme museli opustit školu,takže to byla taková hromadná evakuace.Nebudu jmenovat naši školu,ale bylo zajímavé,že se nikdo ze školy vubec nehrnul,tak jak by asi mil.Nikteoí si stihli dojít i na záchod,než šli ze školy.No kdyby naše škola byla nikde v Americe,asi by to vypadalo jinak,protože tam je možné všechno.Myslím tím,že bychom asi pikni panikaoili.No doplnil to hezkou teekou jeden náš ueitel,kterej si poímo poed všema toídama naší školy sednul fakt parádni do bláta,takže byl pikni zas...nej,a to bláto bylo samozoejmi hnidý,takže to potom vypadalo jako kdyby se pos..l.No nechtil bych bejt v jeho kuži,když se mu celá škola smála,jenže on má tak velkou pr..l,že to vypadalo fakt brutálni.No nakonec jsme se po 3 vyue.hod.vrátili do toíd a ueili se dál a také jsme si napsali písemku.No na tomhle mi ješti dostalo to,že školník chodil po toídách a koukal žákum do lavic.Když se ho tam nikdo ptal,co jako dilal,oekl, že hledal bombu.He to mi dostalo jak blázen,ureiti pujdu a dám bombu nikomu do lavice,spíš si myslim,že nijakej vul si hrál s telefonem,no doufám,že ho dopadnou,je to fakt ošklivá vic Eau všichni

18.3.2001
Ahoj lidi,za pár misícu maturuju a už mám docela strach,ale u nás ve toídi panuje celkem zatim klid,ale to poijde,snad to udiláme Krista

11.3.2001
To je takhle jeden náš milý spolužák u tabule a neví co má dilat. V tom se ueitelka ozve: "Pane bože, pane.........., to Vaše poeítání, to je horší než porod!!!!!!!"

9.3.2001
Jedna kamarádka se kterou jsem jela na školní výlet se mi vyblila do klína.Dost hustý,ne.

6.2.2001
Pokud chcete cist opravdove perly z nataceni gymnazia Slovanske namesti v Brne, doporucuji moji stranku slovanak.zde.cz - odkaz The best of ...

11.1.2001
Profesor pri hodine TA:
Ja miluju nejdrive sebe
pak dlouho nic
pak kupa HNOJE
pak dlouho nic
a pak ste mozna vy!!!
- super profesor,ne? to potesi-

16.12.2000
Profesor vytahl jednoho tupýho žáka z dejepisu a chtěl po něm, aby řekl, kdo pomohl Francouzúm k vítězstvým nad Angličany. Jeden spolužák mu našeptal:"Johanka z Arcu", ale von slyšel Anča z jarku...a taky to tak tomu profesorovi řekl.

7.12.2000
Jednou byla kamoska zkousena z dejepisu a ucitelka se ji zeptala:"Kde sidli Bohove?"A ona odpovedela:"Bohove sidli na krbu."

6.12.2000

13.9.2000
TAk mam jak by rekl klasik z filmu Samotari peknou SCHIZU, protoze maturita sem ve 4. roc. A kdyz ji udelam tak se vozeru ze sem ji udelal a kdyz ne tak ze ne :-)

13.9.2000
TAk mam jak by rekl klasik z filmu Samotari peknou SCHIZU, protoze maturita sem ve 4. roc. A kdyz ji udelam tak se vozeru ze sem ji udelal a kdyz ne tak ze ne :-)